Sousedé
(1/16)
7 490 000 Kč
ID nemovitosti:209093
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:211 m2
Plocha pozemku:1.309 m2
Datum vložení:18. června 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na svého nového majitele čeká velmi zajímavá stavba určená pro rodinnou rekreaci 211m2, s pozemkem 1309m2. Jste-li chalupáři a nenašli jste ještě "tu svou" máte ji třeba právě na tomto místě. Jste-li stavitelé a máte rádi výzvy nebo jste-li investoři, zde se nabízí zajímavý projekt. Součástí prodeje, Důležité je místo... Ostatní lze změnit... Svému staviteli se nemovitost odmění poetickou atmosférou a dostatkem prostoru pro realizaci jeho představ a snů. Můžete tu bydlet nebo se rekreovat či podnikat...
Obec Bykoš je vzdálená pouze 5minut jízdy autem od Koněpruských jeskyň a 15minut od města Beroun ve kterém najdete veškerou občanskou vybavenost a pohodlné spojení vlakem či autobusem do Prahy.
Nemovitost je v osobním vlastnictví a je možné ji financovat hypotéčním úvěrem, který Vám rádi zdarma zajistíme. Nabízíme i jiné možnosti financování bez dokazování příjmů, o konkrétní informaci se ptejte u makléře.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
209093
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
211m2
Užitná plocha
211m2
Plocha pozemku
1309m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Patrik Zítka
Patrik Zítka
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé