Sousedé
(1/17)
5 890 000 Kč
ID nemovitosti:208401
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:334 m2
Plocha pozemku:1.694 m2
Datum aktualizace:17. října 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Díky této chalupě se budete těšit na víkendy a prázdniny jako nikdy předtím.
Získá si vás na první dobrou svým charakterem a poklady, které skrývá uvnitř i vně.
Ač posledních více jak 220 let sloužil objekt jako rodinný dům s číslem popisným, nejvíce užitku přinese v podobě luxusní chalupy na víkendy a prázdniny.
Ideální pro větší rodinu nebo hodně kamarádů, kteří sem budou jezdit s vámi.
Přízemí domu nabízí velkou hlavní místnost, která pohodlně pohostí minimálně 10-12 osob a hostovský pokoj/pracovnu. Dále koupelnu a samostatné WC. Samozřejmostí je technická místnost. V horním patře objevíte 6 místností určených na ložnice. Dům je celoročně obýván a pečlivě udržován, takže neočekávejte zdlouhavou a finančně náročnou rekonstrukci. Prostě koupíte a můžete ihned začít "chalupařit"
K dokonalosti doporučujeme časem vyměnit parkety a lino v přízemí za klasickou prkennou podlahu a vyměnit současnou modernější kuchyňskou linku za původní rustikální. Případně koupelnu a WC navrátit do chalupářského retro stylu.
Chalupa má dvě zahrady. První za domem je relaxační, ideální na venkovní posezení s přáteli, zakončena náhonem řeky Ploučnice. Venkovní kůlnu lze přestavět na venkovní kuchyni a místnost k posezení. Druhá zahrada a zahrádka je před domem, zahrádka je ideální na bylinky, ovoce a zeleninu od jara do podzimu, zahradu lze ponechat jako louku nebo zde vybudovat parkovací místa, přístřešek na auta nebo garáž. Pozemek je hezky rovinatý.
Vytápění domu zajistí kotel na tuhá paliva a plynový kotel, lze libovolně kombinovat včetně možnosti zatopit "na dálku".
Dům má vlastní jímku s přepadem a domácí čističku.
Doslova perlou domu je 400 let starý sklep, ideální na víno, který se jako jediný dochoval po původním dřevěném domě.
Na webových stránkách domu naleznete doplňující informace - více fotografií, stavební dokumentaci, list vlastnictví, historii obce i domu a další.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
208401
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
334m2
Užitná plocha
334m2
Plocha pozemku
1694m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Frízel
Martin Frízel
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

© 2024 Sousedé