Sousedé
(1/10)
3 850 000 Kč
ID nemovitosti:199964
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:161 m2
Plocha pozemku:1.794 m2
Datum aktualizace:4. května 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chalupu ve Staňkově. Na pozemku, který je umístěn v klidné části města jsou ideální podmínky pro rodinnou rekreaci, či výstavbu nového rodinného domu. V příjezdové komunikaci se nachází městská kanalizace a vodovod. Na předmětný pozemek je zavedena pouze elektřina. Voda je řešena z vlastní studny. Budova sestává ze dvou částí, obytná část je situována dozadu. Historické využití přední části bylo jako hostinské posezení. Využijte potenciál rozlehlé chalupy pro vlastní realizaci snů a nápadů. Přijďte se přesvědčit o unikátnosti této nabídky. Budu se těšit na prohlídkách.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Studna kopaná
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
199964
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
161m2
Užitná plocha
161m2
Plocha pozemku
1794m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jan Beneš
Jan Beneš
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé