Sousedé
(1/25)
2 590 000 Kč
ID nemovitosti:1104
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:192 m2
Užitná plocha:156 m2
Plocha pozemku:192 m2
Datum aktualizace:21. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Láká vás útěk z ruchu města? Mám pro vás exkluzivní nabídku chalupy v malebné vesnici Otěvěky v Okrese Rakovník obklopené hlubokými lesy přírodního parku Jesenicko.

Dům s dispozicí 4+1 a užitnou plochou 156 m2 stojí na pozemku o rozloze 192 m2. Byl postavený v roce 1911 a přebudován na chalupu v roce 1982. Z terasy je krásný výhled nejen na zahradu za domem o rozloze 103 m2, ale i na okolní lesy a pastviny pro krávy a ovce.
V 1. nadzemním podlaží najdete kuchyň s jídelnou (19 m2), toaletu, koupelnu, průchozí obývací pokoj (19 m2) a ložnici (18 m2). Podkroví se skládá ze dvou pokojů (14 a 18 m2). Suterén o velikosti 55 m2 nabízí ideální využití pro kutilskou dílnu.

Stavební materiál domu je kombinace cihel a kamene. Jako podlahová krytina je použito lino, plovoucí podlaha a v koupelně a na toaletě dlažba. Okna jsou plastová s dvojitým sklem. Na střeše jsou pálené tašky. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva. Dům je ze tří stran zateplený. Odpad je svedený do jímky a voda se čerpá z vlastní studny.

Otěvěky jsou udržovaná vesnice patřící k obci Žďár. Na návsi se nachází menší rybník s lavičkami a lehátky k odpočinku, dětské hřiště a kostel Nejsvětější Trojice. Jelikož je vesnice neprůjezdná, najdete zde opravdu vysněný klid. Kromě krásných lesů jsou v okolí také oblíbené cyklistické trasy a spousta možností ke koupání, např. velký rybník Jesenice, koupaliště Kralovice nebo zatopený Lhotský Lom. Staví zde pravidelná autobusová linka.

Ráda vám povím více informací telefonicky nebo rovnou na prohlídce.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
1104
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
192m2
Užitná plocha
156m2
Plocha pozemku
192m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - MgA. Tereza Pospíšilová
MgA. Tereza Pospíšilová
Zobrazit
kontakt
Dreams Realitní Kancelář, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé