Sousedé
2 375 000 Kč
ID nemovitosti:345496
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:464 m2
Užitná plocha:75 m2
Plocha pozemku:464 m2
Datum aktualizace:2. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rekreační objekt s číslem evidenčním, který je samostatně stojící dřevostavbou s 1.NP a obytným podkrovím. Zastavěná plocha budovy je cca 51 m2. U domu je k dispozici zahrada o celkové výměře 464 m2, z větší části v rovině. Stavba je dvouplášťová dřevostavba s izolací, částečně podsklepená, postavena na pískovcových základech. Střecha je sedlová s vyměněnou krytinou (2011) – plech. Okna jsou plastová, výměna cca 2012. Stropní konstrukce je dřevěná – trámová. Objekt čerpá vodu ze studně, která je na cizím pozemku – smluvně zajištěno. Dále je objekt připojen na distribuční síť elektřiny a zřízena přípojka CETIN. Odpad je sveden do 6.000l jímky, která se vyváží. Rozvody ZTI jsou zánovní, voda a odpady v plastu, elektřina v mědi. Vybudována byla nová moderní koupelna. V objektu je koupena a připravena k instalaci nová kuchyňská linka, která měla nahradit stávající dožilou. Podlahy v 1.NP jsou dřevěné – plovoucí (v kuchyni je podlaha propadlá, nutná rekonstrukce). V podkroví jsou dřevotřískové desky. Jediný zdroj vytápění jsou krbová kamna umístěná v 1.NP. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Na pozemek je přístup z místní zpevněné komunikace. Zahrada je udržovaná, k dispozici je šikovná pergola s přivedenou elektřinou a oknem téměř z kuchyně, parkovací stání, k dispozici drobná stavba pro uskladnění zahradního nářadí. Lokalita je svou polohou naprosto ideální pro klidnou relaxaci za rušným městem. V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
345496
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
464m2
Užitná plocha
75m2
Plocha pozemku
464m2
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Lukáš Trnka
Lukáš Trnka
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Děčín

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé