Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
6 500 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:N00604
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:1.805 m2
Užitná plocha:210 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:23. července 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

rekreační oblast - Vlkov u Tišnova Dovolujeme si Vám nabídnout rekreační objekt upravený k celoročnímu bydlení ve vyhledávané lokalitě Vlkov.
Stylový dům se dvěma podlažími se nachází na okraji lesa u potoku (bývalý mlýn).Zastavěná plocha domu činí 160 m2 a celková plocha pozemku činí 1.805 m2 s tvarem cca 45 x 40.
Dům je po kompletní rekonstrukci vč. zateplení a zabezpečení. V domě se nachází dvě koupelny se sprchovým koutem z čehož jedna je obložená řeckým mramorem a jednou i masážní vanou, historická masívní kuch. linka,kachlové kamna, krbové kamna, samostatný záchod, elektrický bojler, pračka, masívní okna v trojskle (diterm + 1), nové rozvody elektřiny v mědi, mříže,bezpečnostní vstupní dveře,masívní dubové interiérové dveře vč. obložek, vybavená dílna, sklep, venkovní zastřešené posezení s krbem, přístřešek na automobil či palivo, objekt pro slepice atd. Objekt je připojen na internet a TV
satelit. Nemovitost je určena pro zájemce, který ocení kvalitu nadstandardního charakteru budovy i okolí.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
ID nemovitosti
N00604
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
1805m2
Užitná plocha
210m2
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Bc. Jitka Mikulová
Bc. Jitka Mikulová
Zobrazit
kontakt
Komplexní Reality Development, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde