Sousedé
4 595 000 Kč
ID nemovitosti:J08722
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:182 m2
Užitná plocha:182 m2
Plocha pozemku:435 m2
Datum aktualizace:27. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )
Roční spotřeba energie512 kWh/m2

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme rodinný dům s č.p., určený pro bydlení. Jeho koupi lze financovat hypotečním úvěrem. Objekt domu byl postaven na přelomu 19. a 20. století a je v dobrém stavu a kondici. Rekonstrukci lze z části financovat z dotací Nová zelená úsporám. Připravujeme pro vás Dotační analýzu.
Při vstupu do domu se nachází zádveří a vstupní chodba, ze které je vstup do přízemních místností a patra domu. V přízemí je obytná, prostorná kuchyně, komora, menší pokoj, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a toaletou.
V patře je prosklený, pavlačový balkon, který je na slunečné straně domu. Z haly je vstup do prostorného, slunečného, obývacího pokoje. Jsou zde dvě ložnice – jedna prostornější je průchozí, menší slouží jako dětský pokoj. Obě ložnice mají prkennou podlahu. Z 1.patra je vstup na půdu domu, která je prostorná a dá se využít ke zbudování dalších obytných místností.
Na obytnou část navazuje technická část domu – dílna, částečně zděná garáž, přístřešek s menším seníkem. V dílně je umístěný boiler a čerpadlo, které je napojené na vlastní studnu ve dvoře domu. Přístřešek lze v budoucnu využít pro umístění letní kuchyně, pro zbudování příjemného posezení s rodinou. Dům má pod přístavkem ze dvora přístupný, zděný sklep cca 6 m², se zavedenou elektřinou. Je v něm možné skladovat ovoce a zeleninu, případně zbudovat vinný sklípek. Samostatný, zděný objekt stojící na dvoře, který sloužil jako letní malá kuchyně, se dá se využít k různým účelům.
Dům je napojen na elektřinu 230/380 V, má vlastní studnu, je užívána jako pitná. Odpad je řešen jímkou na dvoře domu. V obci je zavedená kanalizace, která je přivedena před dům. V obci je zaveden vodovod, je možné se na něj připojit. Vytápění domu je řešeno z části lokálními kamny na TP a částečně elektrickými přímotopy. Rozvod plynu je na hranici pozemku, lze zbudovat přípojku do domu.
Vstup do domu je možný uličkou hlavním vchodem přes dvůr, nebo přes zahradu. Zahrada je bez oplocení, je z části zatravněna a osázena ovocnými stromy (jabloně, meruňky, hrušně, třešeň, mirabelky, švestka, broskvoň a ořešáky) a keři. Část zahrady je užitková určená pro pěstování zeleniny, ovoce a dalších plodin. Na pozemku zahrady je skleník, který je třeba dosklít. K zahradě je rozvod užitkové vody čerpané z Labe do nádrže, připojení je vedeno na zahradu a k domu.
Vetlá je u Roudnice nad Labem, okres Litoměřice. Z Prahy velmi dobře dostupná jak autem, tak i vlakem a busem (cesta z Prahy i s přestupem z vlaku na bus trvá 1hodinu 30 minut) Roudnice nad Labem je vzdálená 6,3km, Litoměřice 17,5km. V blízkosti jsou oblíbené turistické cíle a místa, ať už historická, kulturní, či přírodní.
Dům je určen pro trvalé bydlení, může sloužit i k rekreaci. K nastěhování dohodou.

Základní údaje

ID nemovitosti
J08722
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
182m2
Obytná plocha
240m2
Užitná plocha
182m2
Plocha pozemku
435m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Věra Mádrová
Věra Mádrová
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé