Sousedé
3 250 000 Kč
ID nemovitosti:J08580
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:91 m2
Užitná plocha:91 m2
Plocha pozemku:507 m2
Datum aktualizace:6. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout prodej vesnického stavení v malebné Jihočeské obci Vlastec v okrese Písek. V obytné části stavení je nová elektroinstalace, rozvod vody, napojení na obecní vodovod a kanalizaci. Proběhlo zateplení podlah a izolace stropů v obytné části domu. Dispozice: ze dvora po třech schodech vstupujeme do prostorné předsíně odkud je vpravo vchod do světlé obytné místnosti s pecí a kuchyňským koutem. Naproti vchodu je nová koupelna společná s WC, sprchovým koutem a vanou. V koupelně přípojka na pračku. Další vchod je do pokoje, který je průchozí do komory, která je odvětraná dvěma menšími okny. Po levé straně od vchodu jsou dřevěné schody na půdu a vchod do dalšího pokoje, který má okno do dvora. Stavení má obytnou část a bývalé hospodářské budovy, která jsou využívány jako dílna, sklad jedna část je předělaná na garáž. Dům je částečně podsklepený. Obec Vlastec je 7 km od Zvíkovského Podhradí, kde je nádrž Orlické přehrady a hrad Zvíkov. 9 km od Písku, který nabízí kulturní i sportovní vyžití.
Přestože jsou provedeny zásadní opravy domu, bude muset nový majitel vyřešit stav vnitřních omítek.

Základní údaje

ID nemovitosti
J08580
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
91m2
Obytná plocha
81m2
Užitná plocha
91m2
Plocha pozemku
507m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Dana Štolková
Dana Štolková
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé