Sousedé
(1/25)
43091-420439
3 150 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:43091
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:113 m2
Plocha pozemku:3.024 m2
Datum aktualizace:29. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji chalupu v obci Nedvězí, Slaná u Semil. Chalupa je umístěna na klidném místě ve venkovské zástavbě a je smíšeného typu, částečně roubená, částečně zděná. V přízemí se nachází velká předsíň a dvě obytné místnosti. Obytná kuchyně má rozměry 5,3m x 4,7m, výška stropu 2,1m. Světnice má rozměry 4,5m x 3,7m, výška stropu 2,3m. Z předsíně je vstup na půdu, která je v současné době nevyužívaná a je možno ji přebudovat na obytný prostor. Koupelna a toaleta jsou v předsíni. Součástí chalupy je kůlna a sklep.Stavení je v dobrém technickém stavu, ale kuchyň, koupelna a toaleta je v původním chalupářském jednoduchém stylu. Odpad je řešen čističkou s alternativním filtrem, dimenzováno na chalupářské potřeby.Velký pozemek je částečně svažitý a protéká jím malý potok. Součástí pozemku je také vodní nádrž, kterou je možno přebudovat na soukromé koupací jezírko. Část zahrady je osluněná, část je zarostlá stromy, které v parném létě nabízejí útulný stín.Nedvězí je vesnice nacházející se na rozhraní Kozákovského hřbetu a Krkonošského podhůří, asi 2 km na jihovýchod od Slané. Prochází tudy železniční trať Pardubice–Liberec se zastávkou Nedvězí. Nedvězím prochází modrá turistická trasa Semily - Lomnice nad Popelkou. Nedaleko vlakového nádraží Nedvězí vede cyklotrasa 4175.V zimě jsou zde upravované běžkařské trasy.Základní občanská vybavenost je v blízkých obcích Slaná nebo Košťálov, nicméně okresní město Semily je vzdáleno 4,6km, po cyklostezce dokonce pouze 3,7km.Toto kouzelné místo určitě stojí za prohlídku, tedy v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
400 V
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
43091
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
113m2
Plocha pozemku
3024m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé