Sousedé
(1/25)
42492-382696
2 490 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:42492
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:109 m2
Plocha pozemku:1.309 m2
Datum aktualizace:30. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej chalupy v obci Církvice (u Zásmuk), vedené v katastru nemovitostí jako rodinný dům v malebném kraji vzdáleného cca 50 km od PrahyObjekt o užitné ploše 109 m2 z kamenného zdiva v kombinaci s cihlou se nachází na svažitém, velmi pěkném a udržovaném pozemku . V současné době jsou obytné dvě místnosti, do domu je zavedena elektřina i na 400 V a voda z vlastní studny. Nachází se na pozemku o rozloze 1309 m2.Dům je ve stavu před rekonstrukcí, což umožňuje vlastní seberealizaci, s možností vybudování celého patra v půdních prostorách. Je z části podsklepen, skvělá možnost pro uchovávání vína a zemědělských produktů.Pozemek je orientovaný na jihozápad. Jeho hlavní, spodní část je ve stylu okrasné zahrady, krásné místo pro relaxování a odpočinek. Je na něm prostor pro pěknou, dnes velmi moderní pergolu. Zahrada nad budovou nabízí spoustu prostoru např. pro pěstování plodin, ale i velmi oblíbené dětské sportovní aktivity, bazén, trampolína apod.Obec se nachází 12 km od obce Sázava a 6 km od Uhlířských Janovic, 20 km do Kolína, kde je kompletní občanská vybavenost. Dostupnost do Prahy cca 50 minut.V obci je obchod s potravinami, školka i škola v nedalekých Zásmukách nebo Uhlířských JanovicíchVelkou výhodou je přímo v obci spojení autobusem do Prahy linka PID 387 a dále lokální linky 706 Zásmuky-Kolín a 772 Uhl.Janovice-Sázava. V obci jsou velmi dobré sousedské vztahy.3D půdorys v inzerci je ve formě vizualizace, ne aktuální stav.Nemovitost lze financovat i hypotečním úvěrem, který Vám rádi zařídíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
400 V
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
42492
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
109m2
Plocha pozemku
1309m2
Počet míst na parkovišti
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé