Sousedé
(1/24)
42303-391981
9 900 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:42303
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:210 m2
Plocha pozemku:805 m2
Datum aktualizace:20. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji horskou chalupu v žádané lokalitě v Kořenově v Jizerských horách. Tato chalupa může být ideální investiční příležitostí například pro provozování rodinného penzionu nebo na krátkodobý pronájem. Zároveň také může být skvělým místem k odpočinku a rekreaci. Celý objekt má dvě nadzemní podlaží a disponuje užitnou plochou 210 m2. Celková plocha pozemku činí 805 m2. V prvním podlaží se nachází šatna s vestavěnými skříněmi. Chodba dále vede do první samostatné jednotky 2kk s vlastní kuchyní a koupelnou. Z chodby je vstup i do druhé větší jednotky 4kk, kde je kuchyň na míru s obývací částí, krbem a vstupem na terasu. Druhé nadzemní podlaží disponuje hned třemi samostatnými pokoji – jeden s vlastní šatnou a druhý s půdní vestavbou. Koupelna s rohovou vanou na tomto patře je k dokončení. V suterénu, který je přístupný pohodlně přímo zevnitř domu po schodech, je prostorná garáž, sklep, kotelna s kotlem na tuhá paliva (ohřev TUV a topení) a bývalá dílna, kterou lze přestavět na pokoj 1kk se samostatným vchodem zvenčí. Vznikl by tím objekt se třemi samostatnými jednotkami vhodnými pro krátkodobé pronájmy. Blízké okolí objektu nabízí krásnou přírodu Jizerských hor a široké možnosti sportovního i rekreačního vyžití. Nedaleko chalupy se nachází vodní nádrž Souš, 300 m osvětlená sjezdovka přímo v obci, skiareál U Čápa v Příchovicích (2km), Harrachov (9km) či Rokytnice, n. J. (13km). Cyklotrasy či upravené běžecké tratě vedou přímo z obce Kořenov, kde je veškerá občanská vybavenost i služby - potraviny, autobusová zastávka, mnohé restaurace, bowling.Zajistíme nejvýhodnější financování. Cena k jednání.Těšíme se na prohlídce!

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
42303
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
210m2
Plocha sklepa
23m2
Plocha pozemku
805m2
Plocha terasy
10m2
Počet míst na parkovišti
4
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé