Sousedé
3 990 000 Kč
Poznámka k ceně: CENA JE KOMPLETNÍ BEZ DALŠÍCH POPLATKŮ!!!
ID nemovitosti:351898
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.023 m2
Užitná plocha:150 m2
Plocha pozemku:1.023 m2
Datum aktualizace:24. ledna 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

V obci Tavíkovice nabízíme k prodeji velmi pěkný dům - chalupu 3+1 se dvěma dvorky, letní kuchyní, hospodářskou stavbou, stodolou a velkou zahradou. Dům prošel celkovou rekonstrukcí, pouze na koupelnu už nedošlo, ta čeká na nového majitele, který si ji upraví dle svých představ. Celá nemovitost je pečlivě upravena a vhodná jak pro chalupáře tak i pro trvalé bydlení. Letní kuchyně poskytne příjemné zázemí při posezení s rodinou či přáteli, uzavřený dvorek, který je přístupný přímo z kuchyně nabízí soukromí a přístup do stodoly, kde je možné zaparkovat auto. Zahrada s ovocnými stromy a s možností širokého využití pro pěstování ovoce a zeleniny.
Více informací Vám ráda poskytnu na prohlídce, proto neváhejte a domluvte si termín prohlídky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
351898
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1023m2
Užitná plocha
150m2
Plocha pozemku
1023m2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Irena Šnejdarová Kršňáková
Irena Šnejdarová Kršňáková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profi Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé