Sousedé
1 995 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, hypotečního a právního servisu na klíč
ID nemovitosti:349154
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:499 m2
Užitná plocha:86 m2
Plocha pozemku:499 m2
Datum aktualizace:28. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Lokalita: Třebín je malá vesnice spadající pod Bursov, část města Úštěku v okrese Litoměřice. Nachází se asi šest kilometrů na severozápad od Úštěku. V této vyhledávané rekreační oblasti je evidováno čtyřicet osm adres a trvale zde žije cca dvacet obyvatel. Třebín leží v katastrálním území Brusov o výměře 3,85 km.
V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rekreační objekt s garáží a přilehlou zahradou. Nemovitost vyklizena, připravena na individuální rekonstrukci. V přízemí vstupní chodba, sociální zázemí - chemické WC, kuchyně s jídelnou a obývací pokoj. V patře prostorný pokoj, který lze příčkou rozdělit na dvě místnosti. Objekt byl v minulosti zásobován přivezenou vodou z nádrže, možnost zbudování studny kompletně na klíč za částku jedno sto padesát tisíc korun českých. Elektřina do objektu zavedena, odpad sveden do trativodu. K nemovitosti přiléhá garáž, která má nově opravenou střechu a přístavek.
V případě zájmu shlédněte kompletní prezentaci nemovitosti, prohlídku 3D a pro doplňující informace volejte náš tým u kterého se objednáte na prohlídku. Vaši nemovitost můžete nabídnout jako proti hodnotu s oboustranným doplatkem, hypotéku zdarma zařídíme. Vhodné pro rekreaci v krásné krajině a po úpravách i k trvalému bydlení.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
349154
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
499m2
Užitná plocha
86m2
Plocha pozemku
499m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Michal Kožíšek
Michal Kožíšek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Litoměřice

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé