Sousedé
(1/12)
1 700 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně právního servisu
ID nemovitosti:N90323
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:160 m2
Podlahová plocha:100 m2
Plocha pozemku:580 m2
Počet místností:4
Sklep:ANO
Datum aktualizace:13. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Kupte si chalupu na Orlíku!

Hledáte klasickou chalupu na víkendy s pěkným výhledem do okolí? Dovolujeme si nabídnout zajímavé stavení z kamenného zdiva, strukturované do svahu, ale s rovnými pozemky v obci Kozárovice. která se nachází 40minut od Prahy. Zde v nejbližším okolí leží Orlická přehradní nádrž na řece Vltavě a její dominantou je právě zámek Orlík.  

Obytný domek s terasou a částečným podsklepením má vstupní chodbu, kuchyňský kout, špajz, kuchyňku a suché WC.  Na každou stranu je vystavěna jedna místnost, která slouží jako ložnice a velký útulný obývací pokoj s krbovými kamny. V další druhé polovině domu jsou sklepy a prostory na skladování potravin.

Na okraji pozemku je také další prostorná stavba, která slouží jako kolna, dílna, sklad. Je veliká 60 m2 a dala by se využít na další případné letní bydlení. Na pozemku jsou ovocné stromy (švestkovišeň, jabloň, meruňka), vzrostlá borovice a stříbrný smrk. Domek je obklopen zelení a také kouskem lesa. 

Do objektu je přivedena elektrika 220/380V a velké nádrže na vodu. Celkově je ale vhodná modernizace. Příprava na žumpu a další druhý vstup na pozemek, jsou v jednání. V obci vede turistická trasa Cetyně-Kozárovice-Orlík nad Vltavou. Jde o

ideální místo na rekreaci. Místním obyvatelům slouží velmi dobrá občanská vybavenost, veřejná knihovna, kulturní dům, sportovní hřiště, lékař, obchod s potravinami, restaurace, kadeřnictví, lékárna a další. 

Charakter nemovitostí, atraktivní lokalizace a plánovaná rychlostní komunikace, je rozhodně největším benefitem této nabídky.
 

Neváhejte zavolat, rádi vám zodpovíme případné dotazy.


 

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
N90323
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
160m2
Plocha sklepa
40m2
Plocha pozemku
580m2
Místností
4
Počet sklepů
1
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Pavlína Černá
Pavlína Černá
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / Prodej a Správa Nemovitostí

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé