Sousedé
(1/23)
6 390 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:1521
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:133 m2
Užitná plocha:133 m2
Plocha pozemku:32.377 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:24. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Malebná chalupa se nachází v obci Bulovka v severních Čechách na Frýdlantsku, 30 km od Liberce. Na tomto krásném místě uprostřed přírody, stranou od ruchu velkých měst, najdete klid, zdravý, čistý vzduch a pohodu.
Součástí nabídky jsou rozsáhlé pozemky. Na některých z nich je povolena výstavba. Nabízené nemovitosti se tak stávají i zajímavou investiční příležitostí.
Chalupa je vhodná i pro ty, kteří hledají naprosté soukromí. Zde, na samém okraji obce, v bezprostřední blízkosti lesa, uprostřed vlastních pozemků nebudete ničím rušeni.
Na stavebním pozemku stojí 3 stavby - zděná stodola, garáž a vlastní chalupa. Chalupa je podsklepená, dvoupodlažní, s půdou.
V přízemí se nachází velká vstupní hala, obývací pokoj s kuchyní, velká koupelna s WC a dílna.
V 1.patře domu najdete 4 pokoje a schody, které vedou na půdu.
Sklepní prostor je využit mimo jiné pro umístění kotle na tuhá paliva s automatickým podavačem (ekologické dřevěné pelety, přpadně uhlí).
Na domě i na stodole je nová střecha z recyklované krytiny Capacco s vysokou odolností. Zdrojem vody je kopaná studna (12m).
V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo výběru kupujícícho.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
1521
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
133m2
Užitná plocha
133m2
Plocha pozemku
32377m2
Místností
5
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Radka Mourková
Radka Mourková
Zobrazit
kontakt
RK Bydlení

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé