Sousedé
nebyla stanovena
ID nemovitosti:554
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:3.836 m2
Užitná plocha:291 m2
Plocha pozemku:3.836 m2
Datum aktualizace:14. listopadu 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Výhodná koupě a investiční příležitost jako hrom. To je prodej nemovitosti s jedinečným genius loci ve Lhotě u Pačlavic. Jedná se o velký RD na prodej i útulné víkendové sídlo s osobitým kouzlem. Skutečnost, že toto sídlo patří mezi výjimečné domy na prodej, potvrzuje hned při příjezdu dokonale upravený zevnějšek i další detaily (kamenné, řemeslné dekorace kolem oken spolu s pěknou fasádou atd.). Největší a to nejpodstatnější překvapení vás však čeká hned za vstupní branou!

Citlivým spojením dvojice rodinných domů totiž vznikl promyšlený a chytře řešený obytný komplex coby oáza klidu, disponující celkem 3 bytovými jednotkami a uzavřeným dvorkem pro naprosté soukromí. Oázu navíc v tomto případě představuje také navazující ovocný sad osazený stromy, a to především švestkami.

Záleží tak pouze na vás, zda si za účelem vlastního bydlení vyberete konkrétní byt a další budete pronajímat, ať už stálým nájemcům, anebo například v rámci Airbnb. Stačí se rozhlédnout kolem a je zřejmé, že v obou případech nebude nouze o poptávku a s ní spojený následný příjem. Proto jsem hned na začátku kromě jednoznačně výhodné koupě rovnou zmínil i celkový potenciál objektu, hledáte-li investiční nemovitosti. Další možností je pak například vícegenerační bydlení.

Nyní již k trojici jednotlivých bytů. Pořádkem a čistotou dýchají natolik, že máte chuť se v jednom z nich okamžitě zabydlet.

I. První byt 4+1 na prodej má výměru 155 m2. Je vyveden v moderním stylu a rozdělen do 2 pater. V každém z nich se nachází 2 identické pokoje. Koupelna s WC zahrnuje vanu i sprchový kout. V kuchyni zaujmou dřevěné trámy a další dekorativní prvky v čele s kamenným krbem.

II. Hned naproti je na prodej i byt s menším dispozičním řešením 2+1. Společným jmenovatelem prvních dvou zmíněných bytových jednotek je nádech historie v kombinaci s moderními technologiemi. Také koupelna v tomto bytě je vybavena vanou, přičemž WC je více oddělené.

III. Třetí byt už v rámci sídla figuruje s ohledem na svůj interiér jako ryze moderní 2+kk. Byl zařízen rohovou kuchyňskou linkou se spotřebiči a v nebesky bílé ložnici nechybí kromě manželské postele ani dětská postýlka. Samozřejmostí je další samostatný pokoj. A byť je tento byt dispozičně nejmenší, všimněte si vkusných obkladů v krásné koupelně s vanou, sprchovým koutem a WC.

Co vše je tedy v ceně?

- 2 domy se 3 byty o celkové výměře 291 m2.

- 3836 m2 pozemků.

- 2 parkovací stání.

- Prostorná terasa se zahradním nábytkem.

- Malebný, uzavřený dvůr, na který navazuje rozlehlý ovocný sad.

- Cena zahrnuje dokonce i RD s č.p. 92., který je určen buď k demolici, nebo k celkové rekonstrukci.

Za vesnicí se rozkládá Litenčická pahorkatina. Nejbližším větším městem, vzdáleným 25 min. jízdy autem, je Kroměříž. Klidná obec je ideálně situována mezi Brnem (35 min.) a Zlínem. Velkým benefitem je blízkost dálnice D1 pro perfektní dopravní dostupnost, ať už se vydáte kamkoliv.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Lhotě!

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
554
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
3836m2
Užitná plocha
291m2
Plocha pozemku
3836m2

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Surovec
Tomáš Surovec
Zobrazit
kontakt
REAL PREMIUM, s.r.o.

© 2023 Sousedé