Sousedé
(1/25)
Dům
3 450 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců bude chalupa prodána nejvyšší nabídce.
ID nemovitosti:349700
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:609 m2
Užitná plocha:180 m2
Plocha pozemku:609 m2
Datum aktualizace:27. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej chalupy, která je využíván především odpočinku od ruchu velkoměsta. Celková plocha pozemku včetně zastavené části sčítá dohromady 609 m2. Chalupa má výměru zhruba 91m2 a k domu byla přistavěna přístavba, která slouží jako zahradní domek na uskladní věcí, která má zhruba 12m2. Zbytek plochy tvoří zahrada. Na zahradě najdete spoustu ovocných stromů, jako jsou například jabloně nebo švestky. Tato zahrada ale je plná dalších chutných plodin (rajčata,jahody, angrešt, rybíz, bílé hrozny atd.,). Zkrátka je to ráj pro ty z Vás, kteří máte rádi zahradničení a pěstování.

Chalupa prošla za posledních 10 let rekonstrukcí a to hlavně v exteriéru. Je zde nová fasáda, okna, okapy a hromosvod. Přízemí domu se skládá ze vstupní verandy, chodby, kuchyně, jídelny, dvou samostatných pokojů a nově vybudovaného sociální zařízení (WC se sprchovým koutem). Po dřevěném schodišti vejdeme do prvního patra této chaloupky, kde se nachází další jeden samostatný pokoj, malá ložnice a také vstup na půdu. Naopak z chodby v přízemí vedou dveře do sklepní části chalupy. Vnitřní prostory chalupy jsou v původním stavu a to taktéž i rozvody elektřiny. Ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Chalupa je vytápěná kamny na tuhá paliva.

Moravská Třebová je město ležící v Pardubickém kraji a nejdete zde veškerou občanskou vybavenost. Srdcem města je náměstí s morovým sloupem a renesanční radnicí, kousek od něj pak stojí barokní kostel Nanebevzetí Panny Marie a především nádherný renesanční zámek s arkádami. V létě je možné zajít do místního aquaparku.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, rád Vás chalupou provedu a okolí si již můžete projít s Vaší rodinou.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
349700
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
609m2
Užitná plocha
180m2
Plocha pozemku
609m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Filip Tomeš
Filip Tomeš
Zobrazit
kontakt
REMAX ALFA

© 2023 Sousedé