Sousedé
(1/12)
1 900 000 Kč
ID nemovitosti:17177
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:47 m2
Užitná plocha:47 m2
Podlahová plocha:47 m2
Plocha pozemku:478 m2
Datum aktualizace:6. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Uprostřed panenské přírody Vás čeká v obci Zbraslavice, Okres Kutná Hora, se staletou tradicí (první oficiální zmínka pochází z roku 1257) a nespočtem kulturních památek, jako například socha svatého Jana Nepomuckého, socha Panny Marie Immaculaty, zděná chata za velice atraktivní cenu.

Pohádková lokalita u rybníka, kde se chata nachází, nabízí nepřeberné množství možností pro volnočasové aktivity a dobití energie v dnešní uspěchané době. Umístění chaty v blízkosti břehu rybníka dodává romantickou atmosféru při večerním posezení či v letních měsících u grilování a sklenky vína.

Pozemek o celkové ploše 478 m2 se nachází v klidné lokalitě chatové oblasti a nabízí odpočinek v soukromí. Chatu lze využít i v současném stavu, případně si můžete vybudovat zcela nový domov, kde územní plán obce umožňuje zastavitelnost až 25 % z celkové plochy pozemku.

Rybníky, stezky, přírodní rezervace Vám nabídnou širokou škálu volnočasových aktivit (rybolov, houbaření, camping apod.). Aeroklub Zbraslavice poskytuje vyhlídkové lety pro odvážnější.

Nenechte si ujít jedinečnou možnost vybudovat si vlastní kousek ráje.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
17177
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
47m2
Obytná plocha
47m2
Užitná plocha
47m2
Plocha pozemku
478m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Cristinel Oprea
Cristinel Oprea
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé