Sousedé
(1/25)
3 800 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně veškerého právního servisu a odměny RK
ID nemovitosti:9943
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:57 m2
Užitná plocha:80 m2
Podlahová plocha:80 m2
Plocha pozemku:450 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:18. května 2023

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou chalupu se zastavěnou plochou 57 m2 ve velmi žádané lokalitě v obci Nová Rabyně - Slapy, v osadě Na Kamínkách, ležící asi 26 km jihozápadně od Prahy, s vlastním pozemkem 450 m2. Chalupa se skládá ze dvou samostatně obytných částí, přízemí je situováno jako 1+kk s toaletou, sprchou a elektrickými přímotopy. Další část 2+kk/L, kde se nalézají také krbová kamna, elektrické přímotopy, záchod s koupenou a veranda. Půda je nevyužita, možnost půdní vestavby. Celková užitná plocha chalupy cca 80 m2. Díky krbovým kamnům a elektrickým přímotopům možnost celoročního bydlení. Podle majitele se celý prostor vytopí do 15 minut. Interiéry byly cca před 10 lety nákladně zrekonstruovány a řádně zatepleny, natažena nová naddimenzovaná elektřina, nová střecha, v zadní části se nalézá průtokový ohřívač na 100 litrů vody, který zajišťuje vždy teplou vodu. Na pozemku vlastní studna, voda je v hloubce 240 m, vrt včetně zbudování studny stál cca 1,2 milionu Kč. Na pozemku najdete také velký septik, příjezd je možný ze dvou stran. Možnost parkování více automobilů. Autobus vzdálen cca 800 m. 1 km od překrásné vyhlídky Nová Rabyně a od vody.
V místě nebo v těsné blízkosti veškeré rekreační vyžití, vodní i různé sportovní aktivity, rybaření, jízda na koních, houbaření, atd. Parkování na vlastním pozemku nejméně pro 5 aut. Díky své poloze je zde možnost chalupu výhodně dále pronajimat. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
9943
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
57m2
Obytná plocha
80m2
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
450m2
Místností
3
Počet míst na parkovišti
8
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Petr Komárek
Bc. Petr Komárek
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé