Sousedé
2 650 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize, právního a hypotéčního servisu
ID nemovitosti:11824
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:245 m2
Užitná plocha:67 m2
Plocha pozemku:245 m2
Datum vložení:19. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme dům k rekreaci, popř. trvalému bydlení v malebné obci Nepřejov - Dolní Hbity, okres Příbram. Jedná se o malou vísku v které je současně evidováno 35 adres. Nabízená chalupa je umístěna ve slepé ulici a tak nikým a ničím nerušený klid je tu zaručen. Jedná se o starší domek se zahrádkou v původní zástavbě obce na pozemku o celkové ploše 245 m2.

Láká-li vás klid s možností výletů a procházek, tak tento dům je pro vás to pravé, okolí střídají zalesněné kopce i louky s dech beroucími výhledy. Přímo Nepřejovem prochází Evropská dálková trasa E10 – (pěšky Českem od severu k jihu), je zde plno památek a vodní nádrž Orlík je 8 minut od chalupy.

Dispozice domu je 2+1. Za vstupními dveřmi se nachází předsíň, kde je dostatek místa pro odkládání oblečení a obuvi. Z předsíně se vstupuje do chodby, ze které se vchází do obývacího pokoje, samostatného WC, koupelny a kuchyně. V obývacím pokoji jsou krbová kamna. Koupelna disponuje rohovou vanou, umyvadlem a úložným prostorem. Kuchyně je dostatečně prostorná a plně vybavená. Je zde nová kuchyňská linka, lednice, elektrický dvouvařič, jídelní kout a kamna pro vytápění kuchyně a sousední ložnice. Z kuchyně se vchází do posledního pokoje (ložnice, která je aktuálně uzpůsobena pro 4 osoby). Přímo z kuchyně lze vyjít na vydlážděnou terasu, která nabízí příjemné posezení.

Na dům navazuje prostorná stodola, aktuálně využívaná jako dílna a na uskladnění věcí potřebných na údržbu zahrady.

Dům doporučujeme k rekreačnímu užívání vzhledem k poklidné atmosféře a krásné přírodě kolem, ale zároveň je možné dům s číslem popisným užívat celoročně. Vybavenost v nedalekých Dolních Hbitech 3 km – ZŠ a MŠ Dolní Hbity, Pošta, Lékaři. Kompletní vybavenost v obci Příbram, která je vzdálena 15 km.

Dům je napojen na elektřinu (230 V a 400V), odpady svedeny do jímky, voda z obecního vodovou a také vlastní kopaná studna.

Pro další informace a sjednání osobní prohlídky neváhejte kontaktovat makléře. Těšíme se na vás při prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
11824
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
245m2
Užitná plocha
67m2
Plocha pozemku
245m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ing. Michal Regal
Ing. Michal Regal
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

© 2024 Sousedé