Sousedé
(1/25)
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: Cena zahrnuje provizi realitní kanceláře a právní servis
ID nemovitosti:11544
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:39 m2
Užitná plocha:80 m2
Podlahová plocha:80 m2
Plocha pozemku:626 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:12. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavbu pro rodinnou rekreaci v sousedství hradu Okoř, která je komfortní i pro trvalé bydlení,

Částečně podsklepená jednopodlažní zateplená stavba po celkové rekonstrukci stojí na krásném upraveném pozemku o celkové výměře 626 m2 v místě s genius loci, které poskytuje maximální soukromí a relaxaci.

Na užitné ploše cca 80 m2 se nachází prostorný obývací pokoj s oddělenou plně vybavenou kuchyní, dvě ložnice, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, automatickou pračkou, samostatné WC a vstupní chodba.

Do objektu je zavedena elektřina (rozvody elektřiny jsou nové), voda je z vlastního osmimetrového vrtu (k dispozici je povolení na vrt do 40 metrů) na vlastním pozemku, k dispozici je nový odpadní septik o obsahu cca 6 m3.

Vytápění je jak prostřednictvím elektrického kotle, tak i krbovými kamny, teplá voda je zajišťována elektrickým bojlerem a je rozvedena do kuchyně a koupelny.

Průkaz energetické náročnosti budov je v přípravě, z tohoto důvodu je zatím uvedena energetická třída G.

Na pozemku lze parkovat 2-3 automobily.

V obci Okoř žije pouhých 100 obyvatel, je to nádherné a unikátní místo, které má své genius loci a je vyhledávanou lokalitou jak pro turisty, tak i pro české celebrity.

V Okoři žil a tvořil geniální hudebník, skladatel a zpěvák Petr Hapka,

Dominantou obce je velmi zachovalá zřícenina jedinečného gotického hradu Okoř, který byl vystavěn v nádherném údolí mezi poli na malé skalce obtékané Zákolanským potokem v nadmořské výšce 275 m n. m. ve druhé polovině 13. století a je od roku 1965 je chráněn jako kulturní památka.

V průběhu jarních a letních měsíců jsou v prostorách zříceniny hradu pořádány dobové akce, např. představení rytířských sdružení. Také se zde konají svatby. Na louce těsně přiléhající ke zřícenině hradu se každoročně v druhé půli srpna koná open air festival Festival Okoř.

V sousedství hradu Okoř se nachází vyhlášený hotel Family Hotel Okoř, který je velmi oblíbený mezi českými celebritami. V nádherné zahradě hotelu s výhledem na hrad Okoř probíhají svatby nebo oslavy.

V Okoři je i několik restaurací, například hradní restaurace Dělová Bašta a výletní restaurace U Jarky.

Obec Okoř se nachází zhruba 15 km severozápadně od centra hlavního města Prahy a je výborně dopravně dostupná, cesta autem do Prahy trvá cca 15 minut, linkovými autobusy pak 30-40 minut.

Pokud vás nabídka této nemovitosti zaujala neváhejte a domluvte si termín prohlídky!

POLOVIMU KUPNÍ CENY JE MOŽNÉ HRADIT SPLÁTKAMI S ÚROKEM 4 % !

Můžete mne kontaktovat prostřednictvím emailu nebo telefonicky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
11544
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
39m2
Obytná plocha
80m2
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
626m2
Plocha terasy
50m2
Místností
5
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Antonín  Gold
Antonín Gold
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé