Sousedé
(1/25)
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
ID nemovitosti:11536
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:145 m2
Užitná plocha:111 m2
Podlahová plocha:111 m2
Plocha pozemku:1.001 m2
Počet místností:7
Datum aktualizace:27. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud už dlouho myslíte na pořízení chaty někde na venkově, máme pro vás exkluzivní nabídku. Stylová chalupa se zahradou jen hodinu od Prahy a přitom obklopená blahodárným tichem okolních lesů a polí.
V obci Břístev, na pozemku velkém 1001 metrů čtverečních stojí dům se třemi pokoji a kuchyní. Už na zápraží na vás dýchne rustikální atmosféra. A možná si vzpomenete na oblíbený film, třeba na Na samotě u lesa. Z chodby se dostanete do koupelny se sprchovým koutem a do kuchyně. Tam na vás čeká skromný, ale za to plně funkční kuchyňský kout s kamny. Za kuchyní se skrývá ještě malá ložnice a spíž. V obývacím pokoji zaujmou historická a krbová kamna, která vytápí i ostatní místnosti. A hned vedle je hlavní ložnice. V garáži za domem najdete suché wc. Jediným zdrojem vody je momentálně vlastní studna, obec zde ale brzy vybuduje vodovod.
Na zahradě najdete opravdový ráj. Vzrostlé ovocné stromy, které v létě nesou sladké plody a dopřávají stín, jakému se žádný slunečník nevyrovná. Je zde kůlna pro uskladnění grilu, zahradního nábytku nebo nástrojů. A hlavně dostatek prostoru, který můžete vyplnit třeba trampolínou a bazénem pro vnoučata či zeleninovými záhonky. Nebo máte úplně jinou představu? Už příští sezónu se do ní můžete pustit. Stejně jako do objevování tohoto krásného kraje.
Budete na chalupě a přitom pořád v dosahu Prahy, 67 kilometrů od Černého mostu.
Přijeďte si tuto chalupu prohlédnout i osobně. Těšíme se na vás.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
11536
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
145m2
Obytná plocha
111m2
Užitná plocha
111m2
Plocha pozemku
1001m2
Místností
7
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Hajný
Martin Hajný
Zobrazit
kontakt
QARA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé