Sousedé
(1/11)
Fotka 11
5 800 000 Kč
ID nemovitosti:2461
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:711 m2
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:711 m2
Datum aktualizace:19. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej chalupy po rekonstrukci blízko Vysočiny. Nabízíme k prodeji chalupu, která se nachází v nádherné krajině 90km od Prahy, na hranici Středočeského kraje v obci Nové Práchňany u Čechtic, okr. Benešov. V rámci rekonstrukce odbornou firmou byla chalupa opravena doslova od základu. Zhotoveny byly nové zateplené a odizolované podlahy, kompletně nové omítky, vč. odvlhčení sanačními materiály, byla provedena nová elektroinstalace, rozvody vody, kanalizace, septik, nová koupelna, v obytných částech je položena dlažba, nové dveře a okna v tradičním venkovském stylu, dále byla provedena kompletní rekonstrukce fasády domu, stodoly a na zahrádce byly vysázeny ovocné stromy. Dům má dva zdroje pitné vody, tj. kopaná studna s novou sestavou s čerpadlem a také voda přivedená z pramene za chalupou. Kanalizace je řešena novým septikem s přepadem do obecní kanalizace. Topení na elektřinu, je možná příprava i na krbová kamna. Při rekonstrukci firma použila výhradně kvalitní materiály a ve výsledku je to skutečně vidět. Obytná plocha cca 200m2 se skládá z obývacího pokoje s přípravou na kuchyňskou linku, ložnice, koupelny a dalších dvou pokojů. Dále na obytnou zónu plynule navazuje prostorná členěná stodola o ploše cca.300m2. Uzavřený dvůr uprostřed parcely a předzahrádka před a za domem. Nad obytnou částí je v celé ploše půda. Nové Práchňany je malá vesnice, část městyse Čechtice v okrese Benešov, kde je veškerá obč. vybavenost. Nachází se asi 3,5 km na jihozápad od Čechtic. Prochází zde silnice II/150. V roce 2009 zde bylo evidováno 22 adres. Trvale zde žije 24 obyvatel. Nové Práchňany leží v katastrálním území Čechtice o výměře 14,23 km². Nemovitost je možno využít k bydlení, chalupaření nebo jako investiční záměr - např. ubytovací možnosti pro turisty. Pro bližší informace kontaktujte realitní makléřku.

Základní údaje

ID nemovitosti
2461
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
711m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
711m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jitka Eben El Hadj
Jitka Eben El Hadj
Zobrazit
kontakt
Prima reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé