Sousedé
(1/10)
Fotka 1
7 200 000 Kč
ID nemovitosti:2396
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:588 m2
Užitná plocha:130 m2
Plocha pozemku:588 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej RD ve Středočeském kraji. Nabízíme k prodeji jednopodlažní rodinný dům 148m² na stavebním pozemku588m², nutná rekonstrukce, ve staré zástavbě s výbornou dopravní dostupností do Prahy, v Kročehlavech - Kladno. V roce 2005 byla provedena výměna střešní krytiny. Vchodové dveře do domu jsou z jižní strany ze zahrady, vstupní chodba rozděluje přízemí na levou a pravou část s dvěma pokoji. Na konci chodby se nachází kuchyně a vchod do sklepa. Na podlahách jsou parkety, PVC a dlaždice. Z chodby se dřevěným schodištěm dostaneme na prostornou půdu s jedním pokojem, kterou lze celou zrekonstruovat na obytnou plochu. Zahrada má několik ovocných stromů s ručně kopanou studnou. Součástí pozemku je garáž, následuje původní prádelna s komplexem pěti dvoupodlažních kůlen s prostornou dílnou. Odpadní vody jsou svedeny do jímky /zde se nachází suchý záchod/ s možností připojení na obecní kanalizaci. Dům je napojen na elektřinu 230V a 380V, městký vodovod a plyn. Topení v domě je řešeno smíšeně lokálně wavkami na plyn a kamny na pevná paliva, 2 nezávislé komíny. Energetická třída není známá, proto uvádíme energetickou třídu G. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost /lékař, školka, škola, obchody, centrum města 1,7km/, dobré dopravní spojení, autobusová, vlaková doprava a ve vzdálenosti 150m nájezd na silnici směrLidice, letiště Václava Havla a Praha.SHRNUTÍ: dům jednopodlažní,užitá plocha 148m²,CP 588m²,dílna: 43m²,kůlny: 2x 28m²,sklep: 23m²,garáž: 19m².Pro více informací kontaktujte realitní makléřku.

Základní údaje

ID nemovitosti
2396
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
588m2
Užitná plocha
130m2
Plocha pozemku
588m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jitka Eben El Hadj
Jitka Eben El Hadj
Zobrazit
kontakt
Prima reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé