Sousedé
(1/25)
5 600 000 Kč
ID nemovitosti:2220
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:113 m2
Plocha pozemku:1.039 m2
Počet místností:5
Sklep:ANO
Datum vložení:8. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivní příležitost koupě nemovitosti, která se nachází téměř v Českém ráji, v klidné obci Václaví u Rovenska pod Troskami, a to s dobrou dostupností do Turnova (8 km) a poté i na dálnici D10.
Zděná chalupa/dům se zastavěnou plochou a nádvořím o výměře 201 m2 je v dobrém, udržovaném stavu. Dominantou stavby je světnice s kachlovými kamny a téměř všechny prostory jsou zútulněny dobovými prvky a doplňky. Interiér v přízemí tvoří vstupní chodba, světnice, kuchyň, pokoj, koupelna s WC a technická místnost. V patře se nachází 2 pokoje. Objekt je částečně podsklepen ( prostor s klenbovým stropem z pískovce). Stavba je připojena do distribuční soustavy, voda z veřejného vodovodu, odpady svedeny do jímky, topení je řešeno kachlovými a akumulačními kamny, přímotopy. Pozemek o celkové výměře 1039 m2 je kompletně oplocený a součástí pozemku je parkovací stání, příjemné posezení v pergole s kamenným krbem a krásná udržovaná zahrada s absolutním soukromím. Občanská vybavenost v nedalekém Rovensku pod Troskami, Turnově. V okolí se nachází plno zajímavých atrakcí, jak turistických tak kulturních (Hruboskalsko, Trosky, Kozákov, Turnov).

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
2220
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
113m2
Plocha sklepa
9m2
Plocha pozemku
1039m2
Místností
5
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Renata Kudělková
Renata Kudělková
Zobrazit
kontakt
KLASA REALITY, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé