Sousedé
(1/25)
3 955 000 Kč
ID nemovitosti:341559
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:4.953 m2
Užitná plocha:112 m2
Plocha pozemku:4.953 m2
Datum aktualizace:22. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte vhodné místo pro zemědělskou, podnikatelskou či hospodářskou činnost, nebo jen klidné bydlení vesnického stylu? Přijďte se podívat na tuto rozlehlou zemědělskou usedlost s celkovou výměrou 4953 m², která je uprostřed obce Chroustovice-Mentour. Ve vzdálenosti 200 m od domu se nachází velký rybník a les je vzdálen 500 m.

Hledáte klid a nemovitost, kterou si zrekonstruujete podle svého? Tak si možná právě tuto nabídku zamilujete, využijete její potenciál a vytvoříte si místo, kde spojíte historii kamenné stavby s Vaším novým domovem.
Obytná část domu se skládá z předsíně s místností pro technické zázemí, průchozí chodby a pěti místností. Z předsíně lze vstoupit na půdu a z průchozí chodby do sklepa. K hlavní budově patří původní maštal pro 4 koně a chlév pro krávy. Celkově má pozemek 4953 m² a nachází se na něm také stodola.
Dům je připojen k elektrické síti, s možností využití vyššího zatížení, např. při podnikání. Na pozemku se nachází 6 metrů hluboká studna s 2,8 metry vodního sloupce a močůvková jímka. Připojení na vodovod je vzdálené 10 metrů přes obecní travní plochu.

Lékaře, poštu, potraviny, MŠ, ZŠ, fotbalové hřiště, to vše a další najdete ve 3 km vzdálených Chroustovicích. V dojezdové vzdálenosti se nachází Vysoké Mýto, Chrudim či Pardubice, kam můžete vyrazit za všedními záležitostmi, ale také za pamětihodnostmi a okolní přírodou.

Zaujala Vás tato nemovitost pro vícero využití v klidné a příjemné lokalitě? Kontaktujte mne a domluvíme se na prohlídce.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
341559
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
4953m2
Užitná plocha
112m2
Plocha pozemku
4953m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Dominik Miklík
Dominik Miklík
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Cool

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé