Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti:339705
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:2.559 m2
Užitná plocha:100 m2
Plocha pozemku:2.559 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:28. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte typickou horskou roubenou chalupu v krásné přírodě Jizerských hor, s velkým pozemkem, kde můžete relaxovat v létě i v zimě? Tak právě pro vás je určena tato nabídka. Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi jedinečnou nemovitost v obci Smržovka. Pozemek s nemovitostí se nachází v okolní rezidenční a rekreační zástavbě. Má výměru 2559 m2. Původní chaloupka, tzv. mačkárna byla vystavěna koncem 19. století a později byla přestavěna na roubenou chalupu. Postupem let prošla několika rekonstrukcemi (okna, střecha, venkovní dřevěné obložení, vnitřní část). Chalupa s číslem evidenčním je dispozičně řešena: v přízemí se nachází vstup do domu, veranda (9,6 m2), koupelna s toaletou (6 m2) a sednice s krbovými kamny, kuchyňským a jídelním koutem (27 m2). Chodba (12,72 m2) spojuje obytnou část s dílnou/garáží, která má samostatný vchod. Z chodby v přízemí vedou dřevěné schody do podkroví domu. V podkroví se nacházejí dvě ložnice (13 m2 + 24 m2), chodba (8,6 m2) a neobydlená půda (35,84 m2). V domě se topí elektrokotlem a krbovými kamny s teplovodním výměníkem. Chalupa je napojena na obecní vodovod, odpad je řešen septikem. Je částečně podsklepena. Do domu je zaveden internet. Pozemek je travnatý, udržovaný, s vzrostlými stromy a protéká jím malý potůček z blízké studánky. Parkování je možno přímo u domu. Lokalita nabízí mnoho možností k relaxaci a sportu jak v zimě, tak i v létě. V blízkosti je mnoho skiareálů a běžkařských tratí, letní koupaliště, cyklotrasy a mnoho dalších zajímavých míst a památek. Kompletní občanská vybavenost v obci Smržovka.
Přijďte se podívat, ráda Vás nemovitostí provedu.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
339705
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
2559m2
Užitná plocha
100m2
Plocha pozemku
2559m2
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Foto - Vladimíra Richterová
Vladimíra Richterová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Cool

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé