Sousedé
(1/25)
Fotka 1
6 500 000 Kč
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:10118
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:1.342 m2
Užitná plocha:230 m2
Plocha pozemku:1.342 m2
Datum aktualizace:6. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro rekreaci či celoroční bydlení? Nabízíme Vám k prodeji chalupu kterou lze užívat i celoročně na nádherném místě obklopené přírodou v Krušných horách obce Blatno- Zákoutí. Stávající objekt prošel částečnou rekonstrukcí v letech 2020 která se týkala oprav nejenom opláštění budovy ale také některých vnitřních prostor s velmi citlivým přístupem s ohledem na ráz okolních staveb. Střecha je zde z eternitových šablon které jsou nově vyčištěny. Možno využít i dva komíny z toho jeden je vyvložkován. vytápění je zde nejenom elektrické ale také je možno využít krb či kamna v kuchyni. Podlahy jsou betonové a v 1 podlaží dřevěné. Do chalupy je zaveden elektrický proud 220/380 V. Okna jsou zde dřevěná. Odkanalizování je zde v kombinaci septiku a trativodu. Pitná voda je přivedena z místního pramene přímo domu (velmi kvalitní pitná voda ze soukromého vodovodu). Dům je částečně podsklepen. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, kuchyně, sociální zařízení a v 1. podlaží celkem 4 jednotlivé místnosti s balkónem. K domu je přistavena dílna. Na pozemku se dále nachází dvojgaráž, posezení...Celý pozemek je oplocen. pro případné doplňující informace či sjednání nezávazné prohlídky volejte kdykoliv 7 dní v týdnu.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
ID nemovitosti
10118
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
1342m2
Užitná plocha
230m2
Plocha pozemku
1342m2
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Hradecký
Stanislav Hradecký
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé