Sousedé
(1/7)
IMG_1926
1 890 000 Kč
Poznámka k ceně: chalupa, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14432149
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:100 m2
Plocha pozemku:2.055 m2
Datum aktualizace:20. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V obci Dolní Libchavy, pro vás máme půvabnou roubenou chalupu. Ta se nachází v nádherném prostředí v blízkosti Vodáckého tábořiště Cakle. Chalupa stojí na pozemku o velikosti 2 055 m2. V katastru nemovitostí je chalupa zapsána jako rodinný dům o zastavěné ploše 198 m2. Nemovitost má obrovský investiční potenciál, nicméně vyžaduje citlivou rekonstrukci, tomu odpovídá i cena. Potěší každého, kdo má vztah k přírodě a venkovské zástavbě. Prostředí je velmi klidné a půvabné. Podél chalupy vede jediná komunikace, která nadchne milovníky sportu, jedná se totiž o cyklostezku vedoucí přímo až do vodáckého tábořiště v Cakli. Po této jezdí vozem pouze místní.Tohle všechno nabízí chalupa v Dolních Libchavách, která je pouze 6 minut od centra města Ústí nad Orlicí vozem. Pěšky jste do 30 minut u nákupního centra STOP SHOP na kraji města.?Cena je včetně právního servisu, advokátní úschovy s možností vybrat pro vás financování na míru.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
14432149
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
100m2
Plocha pozemku
2055m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Bc. Jan Jiří Dvořák
Bc. Jan Jiří Dvořák
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé