Sousedé
(1/25)
CP20230117-57
9 490 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14432033
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:330 m2
Plocha pozemku:3.464 m2
Datum aktualizace:3. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ačkoli historie této krásné roubené chalupy sahá do půlky 19. století, na první pohled se to rozhodně nemusí tak zdát. Rozsáhlá rekonstrukce, kterou tato nemovitost postupně procházela, zajistila plnou funkčnost a současný skvělý stav nejen na pohled.Místo, kde se tento dům nachází, je vyhledávanou lokalitou pro rekreační i trvalé bydlení. Kunratice u Cvikova se nachází 20 km od města Česká Lípa, 26 km od Liberce a jsou obcí, která si stále drží svou tradici ve výrobě skla. Což uvidíte hned při příjezdu, protože unikáty ze skla jsou po obci rozmístěné.I přes všechny úpravy neztratila chalupa své kouzlo díky spoustě zachovalých prvků. Hned při vchodu dovnitř jsou viditelné klenuté stropy a ve společenské místnosti je velká kachlová pec a kamna, které sice nejsou původní, ale rozhodně tvoří atmosféru, která sem patří. Přiznané trámy na stropech a menší okna umocňují půvab této stavby. V přízemí se nachází také koupelna a dílna, která má, stejně jako další prostory v chalupě, obrovský potenciál k přestavbě na obytné pokoje. Zázemí horního patra vytváří prostorná kuchyň, ze které je přístup do všech pokojů/ložnic, na pavlač a další velké místnosti, která sloužila také jako dílna. Z té je pak přístup na prostornou půdu, kde se nachází záložní zdroj na elektřinu a topení, a také satelit.I když má horní patro dobovější nábytek a vzhled, není tomu tak co se technologií týče. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem, veškeré rozvody elektřiny jsou nově nataženy a stejně tak i vody. Z kamen v horním i dolním patře jsou udělány rozvody do radiátorů, takže slouží jako další zdroj vytápění. V zadní části objektu je ještě přistavěn přístřešek sloužící k uskladnění zahradního náčiní a jako dřevník.Rozlehlý pozemek, který k domu patří, nabízí různé varianty využití. V případě komerčního využití domu je možné zde vytvořit prostor k parkování nebo přistavení dalšího objektu. Na pozemku se nachází i velký pískovcový sklep. Ať už na to vše budete koukat očima romantika a budete nemovitost využívat jako objekt k rekreaci či bydlení, nebo čistě obchodě s vidinou vybudování penzionu, místa pro uspořádávání svateb a jiných záležitostí, rozhodně si tu najdete to své. Už máte vizi, kterou byste rádi zrealizovali? Rád se o tom společně pobavím.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - plynové
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
14432033
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
330m2
Plocha pozemku
3464m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Petřík
Martin Petřík
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé