Sousedé
(1/25)
DJI_0013
5 999 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14422852
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:135 m2
Plocha pozemku:3.237 m2
Datum aktualizace:5. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám unikátní nemovitost vhodnou jak k trvalému bydlení či rekreaci s obrovskou mírou soukromí, tak k investičnímu záměru v oblasti turismu, v malebné a klidné vesnici Smědeč. V případě potřeby navštívit větší město to máte do Prachatic 17 km a do krajského města Českých Budějovic 30 km.Tato nemovitost Vám nabízí kromě své polohy především poměrně netypickou velikost pozemků, celkem je jich 3 237 m2, z toho jsou dva stavební, 412 m2 a 782 m2, z nichž na menším pozemku stojí původní dům ve fázi nedokončené rekonstrukce, jak vidíte na fotografiích výše, který bude mít po dokončení 135 m2 užitné plochy. V souboru pozemků je ještě zahrada o velikosti 2 043 m2 .Je možné dům dokončit a bydlet v něm. Případně můžete dům po dokončení využít jako ubytování pro turisty a na sousední stavební parcele postavit dům nový pro vlastní bydlení, jistě Vás napadnou ještě jiné varianty. Na pozemku stojí i pěkný mobilheim, který je též součástí nabídky. A takových by se na pozemek ještě vešlo.... Možností využití této nemovitosti je zkrátka nepřeberné množství a Vaši fantazii může omezovat snad jen finanční stránka případného záměru. Ale od toho máme v naší společnosti vynikající finanční konzultanty kteří se Vám v tomto ohledu budou snažit pomoci, aby se Vaše sny mohly proměnit na skutečnost.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
14422852
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
135m2
Plocha pozemku
3237m2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jan Marinka
Jan Marinka
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé