Sousedé
(1/19)
DSC_0063
2 900 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně zajištění financování, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:14422054-1
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:411 m2
Datum aktualizace:23. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Toužíte po životě, odpočinku nebo rekreaci v klidné obci nedaleko Čáslavi, pak je nabídka tohoto domu přesně pro Vás.Tato nemovitost je po částečné rekonstrukci. Aktuálně v dispozici 3+kk s plochou 70 m2, sklepem, dílnou, letní kuchyní, garáží a zahradou. Samozřejmě zde naleznete koupelnu s vanou a samostatnou toaletu. TUV je zajištěno prostřednictvím plynového kotle.Na pozemku domu si můžete vybudovat příjemné posezení z letní kuchyně.Neopomenutelnou přidanou hodnotou je opravdu velká půda, Touto úpravou prakticky zdvojnásobíte podlahovou plochu.Dům je napojen jak na vodovodní řad, tak i na odpadní řad. Vytápění domu je prostřednictvím plynového kotle a prostřednictvím radiátorů.Wiki:Vinice (německy Winitz) je vesnice, část obce Vinaře v okrese Kutná Hora. Nachází se 1,5 km na severozápad od Vinař. Je zde evidováno 64 adres a trvale zde žije 84 obyvatel.Vinice leží v katastrálním území Vinaře o výměře 5,13 km2.Dopravní síť:Pozemní komunikace – Do obce vede silnice III. třídy. Ve vzdálenosti 3 km lze najet na silnici I/17 Čáslav - Chrudim - Zámrsk.Železnice – Železniční trať ani stanice na území obce nejsou. Nejblíže obci je železniční stanice Žleby ve vzdálenosti 3 km ležící na trati 236 z Čáslavi do Třemošnice.Veřejná doprava 2011Autobusová doprava – V obcí zastavovaly příměstské autobusové linky Čáslav-Žleby-Ronov n.D.-Třemošnice (v pracovní dny 2 spoje) a Čáslav-Vrdy-Žleby (v pracovní dny 5 spojů) (dopravce Veolia Transport Východní Čechy). O víkendu byla obec bez dopravní obsluhy.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
14422054-1
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
70m2
Plocha pozemku
411m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Leo Gabriel
Leo Gabriel
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé