Sousedé
(1/25)
karba-1
5 390 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:10632062
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:241 m2
Plocha pozemku:950 m2
Datum aktualizace:29. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rádi bychom Vám nabídli překrásnou roubenou chalupu o užitné ploše 241m2 a pozemku o výměře 950m2, která se nachází v osadě Karba v Zahrádkách u České Lípy v Libereckém kraji.První dochované zmínky o chalupě jsou z roku 1850. Původně tato nemovitost sloužila jako hostinec s již nedochovanou tančírnou a pozůstatky vyhlídky na protější pískovcové skále. Tato roubenka je dispozičně situována do dvou nadzemních podlaží a půdního prostoru. Přízemí je zděné a sestává z předsíně, dílny, schodů do druhého patra, koupelny s vanou, chodby, malebné pivnice, obývacího pokoje a kuchyně.Druhé patro je dřevěné, roubené a sestává z chodby, která propojuje pánský pokoj, dětský pokoj, útulnou lodžii s posezením, druhou kuchyň a balkón s výhledem na Robečský potok, pískovcové skály a lesy. Za kuchyní v druhém nadzemním patře se dále nachází obývací pokoj s krbovými kamny a další dvě ložnice.Dále je možnost vyjít po schodech z chodby do 3. nadzemního podlaží, kde vás přivítá obrovský půdního prostor.Střecha chalupy je sedlová s eternitovou krytinou. Podlahy v přízemí - betonová mazanina a v patře prkna. Okna dvojitá, dřevěná. Druhá koupelna s vanou a WC se nachází ve zděném přístavku a je přístupna samostatným vchodem ze zahrady. Chalupa je vytápěna kamny na tuhá paliva, připojena na elektrickou energii, voda je odebírána z vlastní studny a ohřívána bojlerem, odpady jsou svedeny do jímky.Součástí chalupy je pozemek užívaný jako zahrada s travnatým porostem, stromy, keři, políčky a slunným altánem s výhledem do okolí.Chalupa se prodává včetně veškerého vybavení.Tato nemovitost se nachází uprostřed nádherné přírody v romantické osadě Karba, plné roubených chalup v údolí Robečského potoka a na kraji stezky národní přírodní památky Peklo. Nabízí skvělou možnost užívat si klidu, přírody a malebného prostředí. Pokud hledáte útočiště od městského ruchu, tato chalupa je tou správnou volbou pro vás! V Zahrádkách, které jsou vzdálené 10 min. pěší chůzí je obchod, pošta, restaurace, cukrárna atd. Veškerá občanská vybavenost se nachází v České Lípě vzdálené 8km.Jestli vás nemovitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat pro více informací.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžie
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Ochrany a omezení
Ochranné pásmo
ID nemovitosti
10632062
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
241m2
Plocha pozemku
950m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Samota

Poloha na mapě

Foto - Ing. Erik Šulc
Ing. Erik Šulc
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé