Sousedé
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Informace ohledně ceny nemovitosti získáte od makléře.
ID nemovitosti:309274
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:5.030 m2
Užitná plocha:541 m2
Plocha pozemku:5.030 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:9. srpna 2022
Energetická náročnostF ( )
Roční spotřeba energie224 kWh/m2

Popis nemovitosti

Bydlet si komfortně a stylově v "zapomenutém kraji" hodinu autem od Prahy? V kraji České Sibiře se ještě stále skrývá lecjaký klenot, který si zaslouží Vaši péči. Usedlost mj. se stylovým klubem s "promítáním", bazénem v samostatném lázeňském domě, rybníčkem a velkou zahradou je teď "k mání"... Uvařte si kávu a podívejte se na obří 3D sken nemovitosti, video a množství fotografií na webu RE/MAX anebo zadejte do vyhledávacího řádku na Seznam.cz "dvurzahoricko.cz" . Obdivuhodné stavení prošlo adaptací, která ho proměnila v usedlost s potenciálem stát se malým "centrem všeho dění" nebo "uzavřeným dvorem", kde se sami nebo s přáteli "ztratíte ze světa" na tak dlouho, jak se Vám bude chtít. Nikdy nebude nouze o prostor pro nové společné zážitky i sdílení těch prožitých... Unikátní komplex 3 budov na "půl hektarovém" pozemku se pro nového "pana domácího" stane dobrou investicí do budoucnosti, ať už nás čeká jakákoli, když s mimořádným potenciálem nemovitosti lze nadále dobře pracovat a dále ji zhodnocovat. Loft v podkroví hlavního stavení, 3 stylové koupelny, další 2 samostatné toalety, 2 ložnice, další 2 pokoje pro návštěvy a příbuzné, velká denní místnost s jídelnou a prostornou kuchyní, pracovna, klub s barem, kulečníkem a posezením, lázeňský dům s bazénem s technologií, saunou a slunečními lázněmi, party stage, velká technická místnost - kotelna, dílna, garáž a další zázemí, nádvoří se "staletým" ořešákem, velká zahrada s vodotečí a rybníčkem - budete mít vše, co potřebujete "k přežití". Internet pro práci "z domova" samozřejmostí.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - tuhá palivaÚstřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
309274
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
5030m2
Užitná plocha
541m2
Plocha sklepa
12m2
Plocha pozemku
5030m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
F (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Mgr. Karel Suchopár
Mgr. Karel Suchopár
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Drive

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé