Sousedé
2 600 000 Kč
ID nemovitosti:343899
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:444 m2
Užitná plocha:132 m2
Plocha pozemku:444 m2
Datum aktualizace:3. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme dům, který se nachází na klidném místě v centru obce Zbenice nedaleko v žádané oblasti Orlické přehrady.
Dspozice domu je nyní 4+1, o obytné ploše 132 m2, s možností rozšíření o půdní vestavbu.
Dům je v původním stavu vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ. Dům je s částečným podsklepením a studnou přímo ve sklepě, která je kopaná a roubená kamenem.
Na rovinatém pozemku o celkové výměře 444 m2 se nachází chlévy a stodola, které je možné využít po úpravě jako garáž a dílna.
Dům je nově odizolován a zároveň je udělaná nová střecha.
Do domu je zavedena elektřina a odpad je veden do obecní kanalizace.
Vytápění je tuhými palivy, ohřev vody je boilerem.
V 1.NP je předsíň, chodba, koupelna s vanou, WC splachovací, spíž, dvě kuchyně a v jedné je pec-udírna, obývací pokoj, ložnice, v mezipatře nad sklepem je sklad.
Nemovitost se nachází na klidném místě v centru obce, v zástavbě rodinných domů. Dojezdová vzdálenost z Prahy je 70km (50min), Příbram cca 15 km. Pár kroků od domu je zastávka autobusu. Nedaleko obce se nacházejí známé turistické destinace, kempy Podskalí, Trhovky, Radava, dále pak zámek Orlík a hrad Zvíkov. Krásné místo na rozhraní Jihočeského a Středočeského kraje v blízkosti vodní nádrže Orlík.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
343899
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
444m2
Užitná plocha
132m2
Plocha pozemku
444m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Ladislava Soukupová
Ladislava Soukupová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé