Sousedé
(1/19)
Fotka 12
799 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: vč. provize RK
ID nemovitosti:261
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:643 m2
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:643 m2
Datum aktualizace:10. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na základě výhradního zastoupení majitele nabízíme k prodeji venkovský dům s uzavřeným dvorem v menší vesničce Horní Olešná u obce Popelín. Nemovitost je ve zhoršeném původním stavu s připraveností na rekonstrukci. Obytná část sestává ze dvou prostorných místností, chodby a navazujícím chlévem s klenbami. Na protější straně dvora je prostorná stodola, kterou je možno využít také na přestavbu na obytnou část nebo na technické zázemí k domu. Dům je převážně zděné konstrukce. Ve dvoře zachovalé kamenné zápraží. Elektřina a plyn jsou dovedeny na hranici pozemku, vodovod do domu zaveden není a kanalizace obec nemá, takže je potřeba zbudovat žumpu nebo ČOV. Pro více informací a prohlídku volejte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
261
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
643m2
Užitná plocha
60m2
Plocha pozemku
643m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Alena Domanská
Alena Domanská
Zobrazit
kontakt
AD reality Pelhřimov, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé