Sousedé
(1/25)
6 000 000 Kč
Poznámka k ceně: vč. všech realitních a právních služeb
ID nemovitosti:381446
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:337 m2
Užitná plocha:206 m2
Plocha pozemku:337 m2
Datum aktualizace:17. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme jedinečnou nemovitost v malebné vesnici Klenovice, která poskytuje výbornou kombinaci klidného trvalého bydlení, relaxační rekreace a podnikatelských možností. Klenovice jsou malá vesnice, část obce Mičovice v okrese Prachatice.

Tato nemovitost disponuje uzavřeným dvorem s praktickou kůlnou, což zaručuje soukromí a bezpečí pro vaši rodinu nebo podnikání. Malá část dvora slouží jako přístupová cesta k sousední nemovitosti.

Celková podlahová plocha nemovitosti je 206 m2, rozděleno na přízemí a podkroví.
Přízemí 105 m2: vstup/předsíň, kuchyně, pokoj, velká místnost s pecí (jídelna, společenská místnost, obývací prostor…atd.), koupelna, technická místnost.
Podkroví 101 m2: 4x pokoj, otevřený prostor (knihovna, odpočinková část, čajovna…atd.), koupelna (vana, umyvadlo, wc), 2x komora.

Vytápění je řešeno kotlem na pevná paliva, nebo elektrokotlem obojí s rozvodem do radiátorů a část podlahového topení, dále jsou v nemovitosti krbová kamna a pec.
V roce 2008 prošla nemovitost kompletní rekonstrukcí a nyní je ve výborném stavu.

Před nemovitostí se nachází plocha 179 m2, která nabízí možnosti pro venkovní aktivity, zahradničení či odpočinek. I přes menší rozměry poskytuje tato plocha ideální prostor pro posezení venku či malou zahradní úpravu. Díky svému umístění můžete naplno využít potenciálu tohoto venkovského koutu.

Díky flexibilitě prostoru a jeho multifunkčnímu využití je tato nemovitost ideální pro ty, kteří hledají kombinaci soukromého bydlení, odpočinku a možnosti podnikání. Okolní příroda a malebné scenérie poskytují ideální prostředí pro trvalé bydlení, kde můžete relaxovat a užívat si klidu, nebo pro rekreaci s rodinou a přáteli.

V případě otázek kontaktujte makléře nabídky, popřípadě vás rádi uvítáme na prohlídce.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
381446
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
337m2
Užitná plocha
206m2
Plocha pozemku
337m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jan Stárek, MBA
Jan Stárek, MBA
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

© 2024 Sousedé