Sousedé
nebyla stanovena
ID nemovitosti:369927
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:16.160 m2
Užitná plocha:546 m2
Plocha pozemku:16.160 m2
Datum aktualizace:30. ledna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stylovou designovou rekreační chalupu s celkovým pozemkem o rozloze 16 160 m2 situovanou v krásné jihočeské lokalitě s výhledem do okolí – na začátku obce Oldřiš. Chalupa z roku 1860 byla v průběhu posledních let novými majiteli s uměleckým citem rekonstruována na rodinný dům s ubytováním a později na stylovou rekreační chalupu s venkovním posezením, bazénem i parkováním.
Zamilujete se do této úchvatné chalupy, která nabízí nezapomenutelné zážitky a nekonečné možnosti. V této malebné nemovitosti si užijete pohodu a klid venkovského života a zároveň budete mít snadný přístup ke všem moderním vymoženostem.
Tato krásná chalupa s výhledem na idylickou krajinu, půvabem historie, moderním vybavením, překrásným výhledem – ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Pestré možnosti výletů do okolí pro milovníky přírody.

V současnosti je nemovitost úspěšně provozována jako rekreační chalupa, od listopadu do dubna jako školící středisko. Nabízí dva dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje, celkem pro 12 osob. Pokoje s výhledem do zahrady jsou vybaveny manželskou postelí, koupelnou s hydromasážním koutem a toaletou. Všechny pokoje jsou situovány v prvním patře, v originálním stylu zaměřeném na estetické pojetí prostoru, nejen účelnost. Čtyřlůžkové pokoje mají dvě ložnice, kde druhá ložnice se nachází v podkroví. V přízemí je kuchyně, společenská místnost, 2 toalety, sprchový kout a sauna.

Jak ze společenské místnosti, tak z kuchyně je přímý vstup do areálu zahrady. K odpočinku Vás vybízí velká zahrada s parkovou úpravou, vlastním potůčkem a letní terasou s bazénem a grilem, kde zažijete nezapomenutelnou atmosféru naprostého soukromí.

Pohodlný přístup ke všem potřebným službám v blízkém okolí. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě, v srdci přírody a pouhých 11 min. od Jindřichova Hradce. Díky tomu budete mít přístup ke všem důležitým obchodům, restauracím a kulturním atrakcím. Tato jedinečná nemovitost nabízí nekonečné možnosti využití – buď rodinný dům pro váš klidný únik z městského shonu, nebo jako investiční příležitost pro provozování ubytovacího zařízení. Útulné pokoje, krásné interiéry a vstřícné prostředí přitahují zákazníky po celý rok. Nezmeškejte tuto jedinečnou šanci a přesvědčte se sami o jejím nezaměnitelném kouzlu.
Jedná se o výjimečnou nemovitost s dobrou podnikatelskou historií.

Vytápění nemovitosti je centrálně krbovými kamny a elektrickými přímotopy. Dům má vlastní zdroj vody a odpad řešen septikem.

Zaujala Vás tato nabídka?
Vychutnejte si jedinečnou atmosféru osobně.
Těším se na Vás na prohlídce!

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
369927
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
16160m2
Užitná plocha
546m2
Plocha pozemku
16160m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jiřina Zapotoka Cieslarová
Jiřina Zapotoka Cieslarová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

© 2024 Sousedé