Sousedé
(1/25)
2 880 000 Kč
Poznámka k ceně: vč. všech právních a realitních služeb
ID nemovitosti:321627
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:887 m2
Užitná plocha:230 m2
Plocha pozemku:887 m2
Datum aktualizace:31. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na prodej chalupa na okraji malé neprůjezdné osady na Stašsku, necelých deset kilometrů od Zadova.

Do osady zavítá jen výjimečně cizí auto, pár aut, která zde projedou, patří místním. Kromě blízkosti Zadova a dalších známých středisek centrální Šumavy je blízko také k oblíbenému koupališti v Rohanově.

Jedná se o tradiční šumavskou chalupu ve tvaru L s obytnou a hospodářskou částí. Nechybí ani kryté kamenné zápraží. Dvůr je orientován jihovýchodním směrem, zahrada jižním a západním směrem.

Nemovitost je v původním stavu, ale interiér prošel větší rekonstrukcí.

Obytnou část tvoří velká světnice, kuchyně, koupelna, záchod, černá kuchyně a sklep s klenutým stropem, v druhé části nemovitosti se nachází stodola a maštal.

Velký potenciál skýtá prostorná půda, kterou je možno využít k vybudování pokojů, a tím zvětšit obytnou plochu. Nebo je možno vybudovat z půdy i samostatný byt, který by měl vlastní vchod ze zadní části pozemku a vlastní zahradu.

Celková velikost pozemku je necelých 900 m2. Na zahradě, která je z větší části oplocena novým plaňkovým plotem, se nachází velký skleník a několik plodících ovocných stromů.

Nově byla zhotovena vrtaná studna, k dispozici je i kopaná studna, odpad je sveden do septiku s přepadem.

Kdo hledá klidné místo na Šumavě, pak tuto podmínku nemovitost bezesporu splňuje.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
321627
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
887m2
Užitná plocha
230m2
Plocha pozemku
887m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Josef Rychtář
Josef Rychtář
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé