Sousedé
(1/15)
1
1 350 000 Kč
ID nemovitosti:V1395BL002
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:90 m2
Plocha pozemku:522 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chalupu k rekreaci i trvalému bydlení v obci Pohledy-Horní Hynčina.Nemovitost je určena k rekonstrukci. Dispozičně nabízí až tři bytové jednotky. V jedné části domu je místnost o přibližné užitné ploše 20m2 a kuchyňka s komorou. Druhá bytová jednotka nabízí dvě prostornější místnosti o přibližné užitné ploše 16m2 a třetí možnost samostatného bydlení nabízí půdní prostor. Všechny byty mají samostatný vstup. Dům je částečně podsklepený a na společném nádvoří najdeme další tři nadzemní cihlové sklepy s klenutým stropem. Zahrada je s ovocnými stromy a výhledem.Klidná obec je žádaná pro krásnou přírodu, přesto s výbornou dostupností do blízkých Svitav.V případě zájmu neváhejte kontaktovat realitního makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Místní zdroj
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
V1395BL002
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
90m2
Plocha pozemku
522m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Petra Mičánková
Petra Mičánková
Zobrazit
kontakt
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé