Sousedé
(1/13)
Chalupa
6 680 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:56044
Stav nemovitosti:Špatný
Užitná plocha:265 m2
Plocha pozemku:1.782 m2
Datum aktualizace:9. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám k prodeji nabízíme chalupu v Rokytnici nad Jizerou s pozemkem o výměře 1782 m2.Jedná se o roubený dvoupodlažní objekt se sklepem a garáží, který se nachází v zástavbě rodinných a rekreačních domů v lokalitě Horní Rokytnice a je celoročně přístupný z asfaltové komunikace. Nemovitost je v původním stavu, ale je průběžně udržována. Ohřev vody je za pomocí elektrického bojleru, voda je z vodovodního řadu a odpad je sveden do kanalizace. Topí se v kamnech na tuhá paliva, je tu i možnost napojení na plynový rozvod na hranici pozemku.V přízemí domu se nachází vstupní chodba, jídelna s kuchyní, obytný pokoj, ložnice, koupelna s WC a komora. V podkroví naleznete další obytný pokoj a zbytek podkroví tvoří půda. Pod chalupou je pěkný kamenný sklep. Z oken je výhled přes údolí na protější kopce.Dům obklopuje oplocená zahrada na které je možnost relaxace a odpočinku. Parkování je možné na pozemku, nebo ve zděné garáži. Součástí prodeje je i další pozemek oddělený silnicí, který je také možno zastavět. Chalupu lze užívat k rekreaci ve stávajícím stavu, nebo ji kompletně zrekonstruovat, případně zakoupit jako investici s možností zde vybudovat nový rodinný dům nebo penzion. Možnosti územního plánu toto umožňují.V obci je veškerá občanská vybavenost, náměstí je vzdáleno 200 m, restaurace je ve vzdálenosti 100 m a nejbližší lyžařský vlek je vzdálený 400 m.Obec Rokytnice nad Jizerou je vyhlášené lyžařské středisko, které se nachází v západních Krkonošších a jedná se o rekreační oblast s možností celoročního vyžití (sjezdové lyžování, skialpinismus, běžkování, pěší turistika, cykloturistika).PENB zatím není vyhotoven a do doby jeho vyhotovení uvádíme třídu G.Pokud tedy hledáte pěkné místo pro rekreaci nebo bydlení, tak by jste mohli tuto nemovitost určitě ocenit.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
56044
Stav objektu
Špatný
Užitná plocha
265m2
Plocha sklepa
25m2
Plocha pozemku
1782m2
Počet garáží
1
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lubor Karásek
Lubor Karásek
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář VRCHLABÍ

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé