Sousedé
(1/20)
1 800 000 Kč
ID nemovitosti:19386
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:94 m2
Užitná plocha:94 m2
Plocha pozemku:94 m2
Datum aktualizace:21. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi menší dům, který je ideální jak pro relaxaci, tak i pro trvalý pobyt.
Vinařská obec Uherčice se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. 6 km severozápadně od města Hustopeče, Pohořelice jsou vzdálené 13 km a do Brna je to cca 30 km.

Celková zastavěná plocha této nemovitosti je 94m². Nemovitost je částečně vybavena a nabízí veškeré potřebné vybavení pro pohodlný pobyt. Díky plotu zde budete mít soukromí a bezpečí.
Dům je však potřeba rekonstruovat a modernizovat. Objekt je napojen na kanalizaci, dálkový vodovod a plynovod. Elektřina je zde zajištěna 380 V. Topení je zajištěno lokálním plynovým topením, které zaručuje vytápění v chladnějších měsících.

Dům v zadní části je obklopen zahradou, která je k dispozici pro Vaše využití. Můžete si zde vytvořit krásný relaxační prostor, kde si budete moci užívat zahradničení, kutilství nebo jen posezení s přáteli u grilu. Je zde také místo pro auto, což je výhodou pro bezpečné parkování Vašeho vozidla.

V okolí se nachází mnoho možností pro turistiku, cykloturistiku a další outdoorové aktivity. Také je v obci škola a školka, lékař, pošta a supermarket a spolky pro dospělé, takže všechno, co rodina potřebuje, je na dosah ruky. Kromě toho se nacházíme v blízkosti vinařské oblasti, což je skvělá příležitost pro vinařské nadšence, např. vinařský spolek a vinařská stezka.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši zprávu.

Základní údaje

Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
19386
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
94m2
Užitná plocha
94m2
Plocha pozemku
94m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Dana Slaná
Dana Slaná
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2023 Sousedé