Sousedé
(1/23)
Ozdobná nika
3 500 000 Kč
Poznámka k ceně: +provize RK
ID nemovitosti:14323
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:500 m2
Užitná plocha:135 m2
Plocha pozemku:500 m2
Datum aktualizace:6. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům/chalupu v obci Velká Lečice okr. Příbram, 30 minut vzdálené od pražského Smíchova.
Dispozice domu je 3+1 s propojením s dílnou a prostornou stodolou. V domě se nachází atypická chodba s původní černou kuchyní, obývací pokoj, kuchyně, ložnice, koupelna se samostatným WC, kde jsou znatelné historické konstrukce (klenby) a další pokoj v podkroví. Velký potenciál má půda, jejíž dominantou je typický vikýř do seníku. Podlahová plocha domu je 135 m², stodoly: 85 m² a vel. pozemku: 500 m².
Jižní část domu má bohatou historii (více se dozvíte na osobní prohlídce). Dům je napojen kompletně na el. energii, kuchyně je vybavena výhradně kuchyňskou linkou našich babiček. Voda je z veřejného vodovodu zavedena do koupelny a dům má vlastní jímku. Vytápění domu je na tuhá paliva (kamna).
Na pozemku se ještě nachází malé posezení, místo na sezonní bazén, záhony a mnohá zákoutí vhodná na grilování. Parkování je možné ve stodole, kde je velký prostor. Dům je suchý, prodává se částečně zařízený.
Pokud se chcete ponořit do historie tohoto zajímavého místa, neváhejte si domluvit termín prohlídky.

Uvedená cena je k jednání.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
14323
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
500m2
Užitná plocha
135m2
Plocha pozemku
500m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Magdaléna Vaníková
Magdaléna Vaníková
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé