Sousedé
(1/25)
Rezervace
2 200 000 Kč
Poznámka k ceně: vč. provize a služeb RK
ID nemovitosti:322721
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:1.488 m2
Užitná plocha:58 m2
Plocha pozemku:1.488 m2
Datum aktualizace:23. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí možnost koupě menší zděné chalupy u Teplic nad Metují v místní části Javor. Chalupa prošla v posledních letech mnoho úpravami: nová střešní krytina, včetně výměny starých krovů, půdní vestavba, elektroinstalace, zbudování koupelny, nový komín s vložkou, nová studna, nová pergola, atd. Chalupa je velmi dobře udržovaná a dobře přístupná z místní komunikace. Dále k chalupě patří nová pergola s krbem a posezením a dřevěná kůlna, kde je možné garážovat osobní vozidlo. V nemovitosti není splachovací WC, pouze chemická toaleta v kůlně. Ohřev vody v koupelně zajišťuje elektrický boiler. Na pozemku je nově zbudovaná vrtaná studna s kvalitní pitnou vodou. Celková plocha pozemku činí 1.488m2, z toho je podstatná část ve velmi svažitém terénu. Dominantou zahrady je vrostlá lípa. Chalupa do této venkovní podoby byla přebudována v sedmdesátých letech dvacátého století, před 2.sv. válkou zde bylo řeznictví s chladírnou. Nemovitost má číslo evidenční a je vedená jako objekt k rodinné rekreaci. Jedná se velmi atraktivní lokalitu v CHKO Broumovsko v bezprostřední blízkosti Teplicko-adršpašských skal. Více info v RK. Foto a prezentace: Bc. Petr Malý – certifikovaný realitní makléř dle normy ISO 17024.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
322721
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
1488m2
Užitná plocha
58m2
Plocha pozemku
1488m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Bc. Petr Malý
Bc. Petr Malý
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Future

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé