Sousedé
(1/25)
1
3 590 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:55335
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:120 m2
Plocha pozemku:2.340 m2
Datum aktualizace:5. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rádi chalupaříte a trávíte volný čas v přírodě ? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou nabídku, která by Vás mohla oslovit. Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme hezkou a udržovanou chalupu v Pardubickém kraji, v obci Kněžice. Obec se nachází uprostřed zvlněné krajinné enklávy v předhůří Železných hor, západním směrem od Třemošnice a jižním směrem od Ronova nad Doubravou. Necelé 2 km od chalupy se rozprostírá Přírodní park Doubrava, kterým protéká stejnojmenná řeka Doubrava. Obec leží mimo hlavní komunikační osy východočeského regionu a to jak silniční, tak i železniční. Naopak cyklostezky se tu protínají a jsou hojně využívané výletníky směřujícími do nedaleké Třemošnice nebo na krásný zámek Žleby, opačným směrem pak na rekreační oblast Kraskov s rybníky Horní Peklo a Dolní Peklo, nebo na nedalekou vodní nádrž Seč. Chalupa s dispozicí 4+1 je v dobrém stavu a dá se užívat celoročně. Rekonstrukce chalupy začala v roce 1990 svépomocí a probíhala průběžně až doposud. V roce 1995 byla vyměněna střešní krytina. Voda do chalupy je zavedena z obecního vodovodního řadu, splaškové vody jsou svedeny do septiku. Na pozemku je vlastní studna vhodná pro zalévání zahrady. Vytápění domu je lokální na tuhá paliva. Plyn je na hranici pozemku, do chalupy zaveden není. Telefonní přípojka je v domě a je možné ji využít pro připojení k internetu. Součástí chalupy je garáž s velkým sklepem s klenutým stropem.Na rozlehlém pozemku se nachází i velká zachovalá stodola se sklepem, altán s grilem a kůlny pro uskladnění zahradního nářadí, dřeva a uhlí. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi zajímavou nabídku a letní období je za dveřmi, prohlídku chalupy doporučuji a těším se na setkání s Vámi.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
55335
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
120m2
Plocha sklepa
40m2
Plocha pozemku
2340m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Aleš Mojžíšek
Aleš Mojžíšek
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář KOLÍN

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé