Sousedé
(1/23)
IMG_8025
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: cena k jednání, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:04935
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:260 m2
Plocha pozemku:4.402 m2
Datum aktualizace:22. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Toužíte po chvílích klidu v krásné přírodě, právě pro Vás máme ideální nabídku roubené chalupy v obci Studánka u Rumburku. Nemovitost se nachází 5 km od obce Rumburk a 4 km od Varnsdorfu. V přízemí se nachází kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj s krbovými kamny, prostorná chodba, větší místnost s kamennou klenbou, sklad paliva, suché WC a přístavba, kde je koupelna. V patře je vstupní hala, 2 velké místnosti, 4 malé pokoje a vstup na prostornou půdu. Chalupa je částečně podsklepena. V nemovitosti jsou zachované klenuté stropy. Vytápění lokální. Voda je čerpána ze studny, ohřev zajišťuje bojler. Celková výměra pozemků tvořících jeden funkční celek včetně zastavěných ploch činí 4402 m2. Přístup po veřejné komunikaci. Zahrada o výměře 4247 m2 je svažitá, přirozeně zarostlá a dominuje jí vzrostlý ořešák s udírnou. Místo je atraktivní v letních i zimních měsících a v okolí se nachází nespočet turistických cest a cyklotras a okolní lesy přímo vybízejí k houbaření či sběru malin a borůvek. V blízkosti je i nedaleká sjezdovka.Pro podrobnější informace se na nás kdykoliv obraťte. Prohlídky, které doporučujeme, jsou po domluvě možné kdykoliv. S financováním Vám rádi pomůžeme a těšíme se na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti
04935
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
260m2
Plocha pozemku
4402m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Ivana Mádle Reiberová
Ivana Mádle Reiberová
Zobrazit
kontakt
EU-Grand REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé