Sousedé
(1/21)
1 383 725 Kč
Poznámka k ceně: včetně kompletního právního a realitního servisu
ID nemovitosti:349269
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:793 m2
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:793 m2
Datum aktualizace:17. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1, zastavěná plocha 85 m2, včetně rovinatého slunného pozemku o celkové výměře 793 m2.
Nemovitosti jsou umístěny na velmi poklidném okraji obce s minimálním provozem. Dům je využitelný též za účelem rekreace jako chalupa.

Dům sestává z dřevěné předsíně, místnosti s kamny na tuhá paliva, pokoje s orientací oken na východní a jižní stranu a dále z místnosti, která po stavebních úpravách může tvořit další obytnou část domu. Samotný dům je určen ke kompletní rekonstrukci. Nová rozvodná skříň včetně přívodu elektřiny k domu, rozvody elektřiny v domě původní. Studna kopaná s dostatkem vody, dům bez rozvodů vody, tepla a odpadů, za domem suché WC.

Lze též pořídit za účelem rekreace jako chalupu.

Samotná obec Chotěbudice je malou vískou nacházející se v okrese Louny. Jedná se o velmi malou a skutečně poklidnou obec. V roce 2011 zde bylo evidováno 19 rodinných domů. V obci se nachází autobusová zastávka, historický objekt Zámecký dvůr, vodní nádrž. Částečná občanská vybavenost je ve 3 km vzdáleném Krásném Dvoře včetně školky a základní školy, kompletní občanská vybavenost potom v 9 km vzdálených Podbořanech. Barokní zámek Krásný Dvůr se může chlubit unikátním krajinářským zámeckým parkem, nejstarším parkem tohoto typu v ČR. V létě je možno využít ke koupání místní koupaliště nebo v 6 km vzdálené obci Buškovice bývalý zatopený kaolínový lom s průzračnou vodou.

V případě zájmu o prohlídku či o podrobnější informace kontaktujte prosím makléře nabídky.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
349269
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
793m2
Užitná plocha
70m2
Plocha pozemku
793m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Martina Průchová
Martina Průchová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kladno

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé