Sousedé
(1/25)
5 290 000 Kč
ID nemovitosti:373701
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:695 m2
Užitná plocha:200 m2
Plocha pozemku:695 m2
Datum aktualizace:1. března 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rekreační dům v obci Janov nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou. Tato nemovitost je ideální pro rodinou rekreaci. Chalupa se nachází v rezidenční lokalitě a nabízí 5 a více pokojů. Typ domu je patrový s celkovou plochou parcely o rozloze 984m². I přesto, že se jedná o chalupu před rekonstrukcí, nabízí mnoho potenciálu a prostoru pro vaši rodinu.
Vybavení nemovitosti je částečné, ale zahrnuje všechny důležité prvky pro bydlení i pro rekreaci. Zahrada je dostatečně velká. Dům také disponuje terasou, která je skvělým místem pro rodinu, aby si užily svůj volný čas. V případě potřeby lze využít i více pokojů, které jsou ideální pro soukromí a odpočinek.
Další výhodou této nemovitosti je její skvělá poloha. V blízkosti se nachází školy, hřiště pro děti, čímž je zajištěn vyvážený životní styl pro celou rodinu. Navíc, kompletní síť obchodů a služeb v okolí usnadní vaše každodenní nákupy a potřeby.
Dům je orientován na jihozápad, což zaručuje dostatek slunečního svitu po celý den. Odpad je řešen kanalizací, zatímco přívod vody je zajištěn zdrojem pro celý objekt.
Pokud hledáte bezpečný a pohodlný rekreační dům pro svou rodinu, je tato nemovitost v obci Janov nad Nisou pro vás ta pravá. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
373701
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
695m2
Užitná plocha
200m2
Plocha pozemku
695m2
Počet garáží
1
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Radek Farkaš
Radek Farkaš
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Gold

© 2024 Sousedé