Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/20)
2 490 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:032-N05905
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:2.132 m2
Užitná plocha:185 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji vesnické stavení, které se nachází na návsi malebné obce Otěvěky, patřící pod obec Žďár v okrese Rakovník.

Na pozemku o celkové výměře více jak 2100 m2 se nachází obytná budova, stodola a domek pro hosty.

Hlavní budova - přízemní chalupa má dispozici 3+1, koupelna s WC a technické místnosti se vstupem ze dvora. Obytnou část domu lze rozšířit do prostorného podkroví. Dům je vytápěn ústředním topením s kotlem na tuhá paliva. Ve dvou místnostech jsou krbová kamna.

Domek pro hosty je podsklepený se samostatným WC.

Prostorná stodola, nabízející dostatek místa pro uskladnění různých věcí, rozděluje pozemek na dvě části – dvůr a zahradu s ovocným sadem. Stodolu jistě ocení domácí kutilové, popřípadě chovatelé drobného domácího zvířectva.

Celý pozemek je oplocený. Je zde dostatek místa pro hry vašich dětí, vnoučat i vašeho psa. Na předním dvoře je altán, kde si s chutí vypijete ranní kávu popř. posedíte s přáteli u dobrého oběda nebo večeře.

V domě je zavedena elektřina (220 V a 380 V), voda je čerpána z vlastní studny, odpady jsou svedeny do jímky.

Obec Otěvěky leží mimo hlavní silnici (je neprůjezdná). Okolí obce ocení milovníci přírody, procházek a klidu. Na své si zde rovněž přijdou houbaři.

Veškerá občanská vybavenost je v 6 km vzdáleném městě Jesenice u Rakovníka. V dojezdové vzdálenosti jsou velká města (45 km Plzeň, 59 km Most a Chomutov, 79 km Praha – Zličín, 84 km Karlovy Vary).

Přijeďte se podívat na tuto nemovitost, místo kde budete po náročném týdnu trávit své volno, popřípadě zde budete mít svůj nový domov.

Základní údaje

Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
ID nemovitosti
032-N05905
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
2132m2
Užitná plocha
185m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Andrášek
Petr Andrášek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX 4 you

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi RE/MAX 4 you, náměstí 1. Máje 95/25 Chomutov, IČO: 27303535.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.