Sousedé
(1/25)
3 700 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně realitních, právních služeb a advokátní úschovy.
ID nemovitosti:360194
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:3.728 m2
Užitná plocha:57 m2
Plocha pozemku:3.728 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:10. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Domek se samostatnou garáží k prodeji stojí na okraji většího souboru pozemků (3728 m2), které jsou také součástí prodeje na příjezdové silnici do místní části Práčov, obec Svídnice.
Domek vedený v KN jako objekt k bydlení je zděná přízemní stavba menší chalupy se zánovní sedlovou střechou Bramac (8let). Disponuje verandou, centrální chodbou a s místnostmi po jedné na každé straně chodby. Z boku budovy je přistavěno suché WC a samostatná kolna.
Dům je z 1/4 podsklepen a půda umožňuje půdní vestavbu.
Obytná plocha domku je 46 m2 + 12 m2 sklepa.
Vytápění a teplá voda je zajištěno kombinovaným plynovým kotlem a krbovými kamny.
Naproti domku stojí zděná stavba vedená jako garáž o výměře 28 m2 a přístavkem 22 m2, který byl využíván jako prádelna. Půdní prostory přístupné po schůdkách na zadní straně opět umožňují půdní vestavbu.
Domek i garáž jsou napojeny na el. energie (220 V, 380 V), městskou vodu a plyn. Odpady jdou do jímky. Vedle garáže stojí starší stavební buňka.
Celý pozemek 3728 m2 náleží k zastavěné části obce je atypického tvaru, v horní části rovinatý, k jižní straně se stupňovým snížením a celý oplocen, s bránou a brankou od silnice.
Pozemek byl v loňském roce nově vyměřen, stavebním úřadem schválen ke stavbě a lze využít ke stavbě originálního bydlení i více rodinných domů, nebo rekreačních staveb ve vzdálenosti 10 km jižně od Chrudimi.
Leží pod vyrovnávací věží vodní elektrárny Práčov, která má funkci energetickou, vodárenskou a je dominantou obce, zdaleka viditelnou, nad přehradou, mezi lesy v krásné krajině, s dalšími přehradami na řece Chrudimce v blízkosti.
Podrobnější informace u makléře nabídky případně na prohlídce.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
360194
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
3728m2
Užitná plocha
57m2
Plocha sklepa
12m2
Plocha pozemku
3728m2
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jiří Brach
Jiří Brach
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé